Darling, mešaj, kar pač imaš v loncu in se koncentriraj na lonec in ne na forum
Vendelina jr.
Na pomoč! prosim hitro:(
mešam, mešam.. :)
iversonka
stvar se da v lonec, ne pa na raženj..
iversonka
hehe bravo jaz! mi je moj dragi pomagu s spominom! recept sem videla v jani, ne pa na kulinariki. ups! vseeno najlepša hvala za vašo pomoč! :)
iversonka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
