Punce,kaj bo sedaj torta ali "gate".
Tudi kake slike lahko prilepite,da bo bolj nazorno.
ati zlati
Hitra čokoladna torta
Najprej gate, potem torta, oboje za pojest. K čokoladni torti se recimo lepo podajo take z okusom po jagodah....Jagode in čokolada.... Mamamia
mamamia rabila bi recept za dobro čokoladno torto (nutello sem že pekla pa bi še kakšno drugo). hvala
Ksenija
http://picasaweb.google.com/xency.k
ali pa torta od jade, http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4335 zelo priporočam.
nektarina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
