Gotova zmes za peko kruha

ORHIDEJA00  

član od: 21.1.2012

sporočila: 201

1. mar 2013 8:42

Jah, sto ljudi sto čudes ;))  in sto okusov...

Dober tek vsem pri vseh jedeh.

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

1. mar 2013 11:29

Jaz redno pečem predvsem Hoferjeve krušne mešanice, občasno tudi Lidlove. Vedno v pečici, ker je kruhomat pokvarjen. Pred kratkim sem prvič poskusila mešanice iz Leclerca (francoske, na žalost si nisem zapomnila znamke Tante Fanny mogoče), ki so sicer dražje kot Hoferjeve, ampak so pa odlične. 

LP.

A

fila  

član od: 18.2.2013

sporočila: 30

1. mar 2013 17:08

Redno kupujem mešanico za kruh v Hoferju. Mešanico dam v kruhomat da jo zamesi in kipne, potem vzamem ven, naredim hlebček in ga dam pečt v pečico. Zeelo dobro, ker se cel hlebec fajn zapeče. Ko pečem rženi kruh, dodam narezane orehe. Dobro, probaj.

fila

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

1. mar 2013 17:17

fila

Koliko je teža kruha in koliko časa strojček dela, da vidim, če mi pride v poštev?

franciska

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

1. mar 2013 18:25

Pred leti se mi je zdel nakup kruhomata ena kaprica, a sedaj ko ga imam tudi sama ga dnevno uporabljam, ponavadi s Hoferjevo moko, dam 0,5 kg mešanice, ter cca 0,15kg ostalih zadev (največkrat pospravim po omari), od ajdove moke, do ovsenih kosmičev, ostre moke, pa tudi koruzne kosmiče, dodam se semena in čez dve ure je kruh pečen. Že dolgo ga nisem tehtala mislim, da je tam okoli 1,20kg.

V glavnem, če se mi danes kruhomat pokvari, grem takoj po novega!

Od vseh malih gospodinjskih aparatov je ta res edini dnevno v uporabi.

 

 

anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti