Triple sec

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

tema odprta - 24. maj 2007 16:44 | ogledi: 9.929 | odgovori: 3

Ojla

mogoče kdo ve kje bi lahko kupila to pijačo? Rada bi naredila margerito in me zanima katera tequila se da običajno.

Hvala

Visage

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. maj 2007 17:25

Uh, je izbira tekil, je, brez skrbi. Ne sicer kot v Mehiki, dobi se pa marsikaj...

Pogrešam pa mescal, to je tistega črva v pijači. V nekaterih mehiških restavracijah se sicer dobi, na policah pa tega še nisem videla. Če kdo najde, naj  mi sporoči.

 

Visage, v receptih običajno piše, katero tekilo je treba uporabit, ni pa nujno, da se prav določena znamka dobi pri nas.

 

Teta torta, čez cointreau ga pa ni, sploh s kocko ledu, ko posatne takole malce moten...Ne vem, morda sem ga imela tako rada zato, ker me je spominjal na prvo bivanje v Parizu (se ga res le spominjam, cointreauja, ker razen vina in piva ne smem nikdar več niti okusit kakšne druge alko pijače....šmrc, pa kako bi teknil southern comfort, predvsem pa kak dober cognac....)

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti