Ribji fileji so se skoraj stopili

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

9. maj 2007 22:00

Meni se je isto zgodilo z morskim psom od Marive kar dvakrat, zato ga ne kupim več. lili_stef

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

10. maj 2007 8:25

modro folijo in belo "banjico" ima Frigomar in tudi jaz se mu izogibam zaradi slabe kvalitete. Scorpy

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

10. maj 2007 9:48

LIJANA je napisal/a:

Mimika, tudi meni se je to že zgodilo, potem pa preberem na embalaži, da so osliči konzervirani z vodo. Če jih malo bolj pogledaš, vidiš, da je okrog fileja tanka plast vode, pa ne pri vseh, zato bodi pozorna pri nakupu.

K temu dodajam, da to ni napaka ali slabost, ampak zaščita. Plast ledu ščiti zamrznjeno živilo. Če živilo nekaj časa ni v zamrzovalniku, se ne odtaja živilo, ampak samo zaščitna plast ledu. Na embalaži tudi piše količina zamrznjene vode in da se le ta ne šteje v neto količino živila.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

10. maj 2007 10:16

Rkapica, to je vse res, samo riba, ki je konzervirana z vodo in ko to odtališ, še kar nekam zgleda, potem pa, ko  jo spečeš se pa  skrči v nulo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti