Skener za hostije?

srcektorta  

član od: 13.5.2008

sporočila: 153

tema odprta - 24. jan 2009 20:50 | ogledi: 6.033 | odgovori: 5

kje se bi dalo kupiti skener za hostije,kot imajo tako v črnučah v tisti trgovini vrhnika,ko lahko skeniraš sliko?in kje se dobijo take hostije?

srcektorta

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

24. jan 2009 22:04

Mogoče bi vprašala v pekarni Vrhnika v Črnučah, da od katerega dobavitelja so ga naročili. Če bojo zelo prijazni ti bojo povedali, čeprav je vprašanje, če ga boš lahko kupila kot fizična oseba, edino, če maš sp. ali d.o.o, ali kaj takega. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2009 10:20

Tisti aparat lahko vsak kupi, če ima denar, vprašanje pa je, koliko je to ekonomsko smiselno.... Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. jan 2009 10:31

Vendelina jr. je napisal/a:
Tisti aparat lahko vsak kupi, če ima denar, vprašanje pa je, koliko je to ekonomsko smiselno.... Vendelina jr.
Tudi jaz mislim tako. Najverjetneje je potrebno tak aparat kupiti v tujini (na netu sem videla enega za malo več kot 500 eur, mogoče se dobi kaj tudi ceneje), prav tako jedilne barve za tak printer (mislim, da ima 3 kartuše), še za rižev papir bi težko rekla, da se dobi pri nas. Samo enkrat sem naredila torto s sliko in ugotovila, da to sploh ni tako fajn, sploh ko je treba rezat. Glede na to, da so otroci še majhni, ne bom rekla, da ne bom nikoli več, ampak za tistih par slik bom kar v Črnuče poklicala. matilda

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

25. jan 2009 14:23

To moraš met od cannona printer pa cocky barve in cocky papir tako vsaj piše na eni strani na netu(bom poiiskala,kjer lahko to kupiš)vsaj jaz sem tako razumela. žigolino Tole je ena stran za barve,čeprav mislim da jih imajo pri nas tudi.Če daš pa te barve enkrat v svoj tiskalnik piše na enem forumu da ne moreš pol več spreminjat ampak bi mogo glavo na tiskalniku menjat. http://www.kopykake.com/pdf-files/KK_Cake_Deco_Brochu http://www.kopykake.com/ Je pa še nekje na slovenkih straneh nekaj. Sporočilo je spremenil(a) žigolino dne 25. jan 2009 14:35:32

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

25. jan 2009 14:48

Ta stroj v Črnučah tudi prodajajo in so tudi uvoznik in zastopnik za kartuše in hostije. Naša firma ga je vsaj tako mislim kupila tam, je pa ful drag. Še v tolarjih je bil okrog 200 000, torej sedaj cca 1000 evrov. so pa tudi kartuše ful drage, mislim, da nekaj čez 100 evrov. Sicer so rekli, da naj bi zdržala za cca 100 slik, a ponavadi jih naredimo le 40-50. Se pa te kartuše baje tudi zelo hitro izsušijo in če jih ne uporabljaš dovolj pogosto grejo itak v nič. Ko so naši šefi spraševali za ta stroj so rekli da je dobro vsaj 5 slik dnevno naredit. patka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti