Hujšanje????

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

27. jun 2008 11:15

Na naslednjem srečanju se ne bomo spozanli tako bomo vsi vitki!!

Anamarija

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

28. jun 2008 9:08

Anamarija meni se pa ne zdijo tako nedolžne mogoče bi si dala za cilj malo bolj dolgoročno manj stane naučiš se aktivno živet in tudi bolj sproščena boš tak cilj bo tudi dosežen in seveda lažje ga bo vzdrževat,ker se boš tako naučila živet.Ti preparati so na kratek rok mogoče dobri ampak rok trajanja je krajši.Pogumno do zastavljenega cilja saj poznaš pregovor:počasi se daleč pride. mark5

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

28. jun 2008 13:37

Ja, ja, jaz tudi aktivno živim, vsako jutro v gozdu, malo teka, malo hitre hoje. Potem sem pa padla v neko jamo, ker sem prehitevala skupino počasnelcev. Ostala sem cela, nastradal je samo pas od ure, saj sem iz njega vlačila korenine. Z manjšim številom kilogramov se ne morem pohvaliti, z večji kondicijo pa. Fantje me kličejo h kosilu, saj skoraj nimam več časa jest in pisat. riba-ribica

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

28. jun 2008 16:27

Jaz tudi vzdržujem kondicijo,hodim na sprehode,kolesarim in sem tako zaposlena in pozabim da sem """debela""pa sem pa kaj,ampak tak je, pa se jezila al pa ne!Rada se morš imet!!lep dan senka

neznan uporabnik

28. jun 2008 17:59

saj se imamo vsi radi, ampak ne gre zato.Bolj smo vitki, bolj smo zdravi...gre bolj zato, da se moramo tudi spoštovati-same sebe in zato si moramo rečt:jaz nisem kanta za smeti, da bi glih vse notri metal,mal selekcije pa že lahko naredimo, kaj mečemo v sebe. joze2

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. jun 2008 18:10

Ooooo jaz pa se imam rada ampak tudi rada jem, mislim da niste razumeli zakaj bi rada shujšala ne zaradi videza, daleč od tega, zaradi počutja, so pa kot pravi tudi Riba-ribica pri nas letaaaaaaaa, karkoli narediš gre gor ne pa dol, boste že prišli na naše pa nas boste morda razumeli

Jaz pa sem že shujšala 1 kg

Anamarija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

28. jun 2008 18:18

anamarija1 je napisal/a:

 

Jaz pa sem že shujšala 1 kg

Anamarija

A si J po hiši lovila?

Ognjič

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

30. jun 2008 9:19

Anamarija lepo da si se pohvalila moraš se tudi nagradit ampak ne s čokolado,mogoče si boš kupila kakšno novo majčko za trud mora biti nagrada vztrajaj samo ne zapri se pojdi ven tako da boš tudi drugim dokazala kaj zmoreš. mark5

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. jun 2008 9:29

Punce, čakate no malo, sej ni še nič videti, sej ko bo vidno bom prilepila sliko

Ognjič, minili so tisti cajti, ko sem tekala za njim

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti