Hujšanje????

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

21. feb 2007 18:42

Pozdravljeni! Mene pa zanima sledeče. Imam moža, ki je pretežek 10 kg ima trebuh, riti skoraj ni (je prevoznik) in se neredno prehranjuje. Ker ga vsak teden ni po 4 dni s seboj vzame sendviče. Ali je kakšna dieta za te šoferje? Marjanpn

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. feb 2007 12:24

kaj pa če bi mu naredila zelenjavne sendviče s skutnim namazom? Ampak saj 4 dni mu sendviči ne držijo?? Pa kake testeninske solate mogoče, to daš lahko lepo v posodice in vzame sabo vilco, pa je... Pa ti prinese umazane domov ali pa jih v koplanici na počivališču umije... pa kako gajbo jabolk naj sabo vozi, da bo to grizljal namesto kakih za dieto neprimernih prigrizkov... Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. feb 2007 14:58

A mu pohaš zrezke in ne vem kaj še vse za s sabo? ( poznam to, ker sem imela kolegico, kjer imajo prevozništvo doma).

Glede na to, da vozi in sedi, ne rabi nekih kaloričnih bomb za s sabo. ( kar pa ni tok kalorično, mu pa dobro, ni, a?)... Bosta morala najti kompromis. Pa da je tudi njemu v interesu... 

lidka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

24. feb 2007 11:04

Ja, en pohan zrezek mu dam s sabo, če vem da bo čez vikend zunaj in solato mu naredim. Bom me zanimajo sendviči sedaj mu dajem samalo in sir....standard, pa bi rada malo spremenila.....hvala za odgovore Marjanpn

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

24. feb 2007 11:36

Salame in sir so precej mastne in en dobro obložen sendvič ima lahko kar precej kalorij - dosti več kot večina misli . Če mu že delaš sendviče, daj namesto salam piščančja/puranja prsa v ovitku, rezino lahkega sira in papriko, solato, ... ter jogurt zraven. mufin

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. feb 2007 12:00

skutni namazi, če jih dobro začiniš, so lahko zelo okusni, pa recimo liptaverski namaz, pa zrezana zelenjava in kak lažji sir not, pa bo tudi dobro! Saj ko ne bo mel drugega in bo lačen, bo vse dobro, hehe:) Veri

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jun 2008 10:49

Majaa, a si kej shiujšala?

Prebrala sem: Mož, zaradi katerega je shujšalo celo mesto uauuuuu.

Prebivalci norveškega mesta Alesund jo imenujejo tableta z negativnimi kalorijami. To ni čudežna tableta za hujšanje. Zanjo obstaja logična znanstvena razlaga: sestavine v listih murve zmanjšujejo absorbcijo sladkorja in spreminjajo odnos do uživanja hrane. Ne gre za medicinski izdelek, temveč za naravno tableto, zasnovano za uravnavanje sladkorja v krvi po zaužitem obroku.

Na kratko povedano žri in shujšaj

 

Toliko, če katero zanima naj mi piše po ZS bom zaupala ime tabletke in kje se jih da dobiti

Smatrala sem, da ni prav, da delam javno reklamo!

lp!

 

Anamarija

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

24. jun 2008 11:40

pred 7-mi meseci sem nehala kadit in pridelala 15 kg, so me želja in napadi na sladko čisto zvili, nekaj časa sem se še lahko upirala in zadrževala, potem pa popustila in se dobesedno basala s čokolado, brez da bi pomislila na to kaj me čaka. zdaj se je številka končno ustavila in počasi šele dojemam koliko kil imam. sicer pa hodim, kolesarim , namen imam tudi tečt in za naslednje poletje imam v planu da bom lažja cca 20 kg. za zdaj sem se sprijaznila, da čez noč kile ne bodo šle in da bom letos debela. sem pa tudi jaz videla te tablete, kupila jih še nisem, čeprav me mikajom kaj pravite res kaj pomagajo? bi pa res rabila nekaj, kar bi me totalno odvrnilo od sladkorja, ki je edina moja šibka(vendar zelo močna) točka. če imate kakšne predlogenasvete, kar na plano z njimi. lp maja MAJAA

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. jun 2008 11:58

anamarija, ta reklama se pojavlja v večini revij. če dobro pogledaš sliko, so na polici za njim ne samo te v reklami hvaljene, ampak še cela vrsta drugih tablet za hujšanje. če bi le te učinkovale, drugih potem ne bi rabili imeti na zalogi! sicer pa verjamem moji sestri (zdravnici) da nobene ot teh tablet ne delujejo, vsaj ne v primeru samo tablete jej in boš shujšal. Delujejo, če spremeniš prehrano in se odločiš za gibanje. Ampak potem ne rabiš tablet. Če boš pa ti uspela shujšati, brez da kakorkoli spremeniš prehrano in gibanje, pa sporoči. Potem bom še jaz verjela in kupila kakšno škatlo ali dve. Ker nimam prave motivacije za zgubo 3-5 kg. klavdija

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. jun 2008 14:01

Ja v Prekmurju jih sigurno ni. Sem pride vse nazadnje. No nisem se prepričala, drži pa to za večino novosti. No, kje in po koliko se jih lahko kupi? Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti