Kuharica v rubriki nlp-ja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. feb 2009 6:32

Meni pa je Jami všeč, tale pa malo manj.

Pa kaj moremo, vsak ima svoj okus in oči.

Tudi jaz doma dosti delam z rokami in ne malo da ne s pinceto in razkuževalcem, kot nekateri. Ampak vse ima svoje meje.

Kyara

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. feb 2009 8:03

Ob tem zgražanju sem se nehote spomnila na "kuharijo" v jackass. "Kuhar" je sestavine za omleto kar pojedel sveže in jih nato popekel v ponvi. (če komu ni jasno, kako jih je dobil nazaj v ponev, lahko vpraša, ampak raje ne). Seveda je potem omleto tudi pojedel. Glede Nigelle pa... še dobro, da je v tem času še kaj drugega na sporedu, oziroma da se dan daljša in se da tisti čas že preživeti kje zunaj. V soboto sem z levim učem ujela Damjanove krofe. matilda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. feb 2009 8:13

Mene packanje ne moti, kuharica je pa tudi okej, nič pretresljivega... lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

23. feb 2009 8:32

Ne gledam, zato ne morem komentirati. Aja le to, da smo pri nas vedno delali solato z vročo pepraženo panceto in s tistim oljem preliv, je bilo najboljše. Pa gor po možnosti še topel mehko kuhan jajček polili. Sicer je pa tako delal tudi Jamie, tko da to nekako zame ni nič novega in čudnega.:) Sedaj pa se takim jedem izogibam v velikem loku :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

23. feb 2009 8:38

Prazene ocvirke z omakco pa smo pri nas vedno polivali na regrat in ko sem doma to ponudila prijateljem,so bili navduseni.Bom poskusila tudi z radicem,pa naj se zgraza kdor se hoce. Majdina

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

23. feb 2009 8:51

Joj moje drage dame.Kaj bi potem šele rekle,ko bi videle mojo kuhinjo,ko se kaj ustvarja.Me ja pa kar mal sram.Ampak med delom se mi pa res ne da pospravljat vsake žlice sproti,pa posode.Oziroma kar pač potrbuješ.Ženski že tako paše in ,če na račun tega služi še mastne denarce ji naj bo.Tudi jaz kdaj ločujem rumenjak kar z roko(naučila pa sem še v srednji šoli za gostinstvo)pa niso zato mojea peciva nič manj dobre. Sicer pa ima vsak v kuhinji kakor mu paše. Ampak na koncu dela je moja kuhinja pospravljena in pobrisana .Umetnina pečena in jaz vesela,ker je vse zopet v najlepšem redu in pospravljeno. Ampak to je moje mnenje ,zato se z njim ni treba obremenjevati. kriznana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. feb 2009 8:54

matilda je napisal/a:
V soboto sem z levim učem ujela Damjanove krofe. matilda

Jaz sem samo končni izdelek videla, pa ugotovila, da so bili moji lepši, hihi

Atina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. feb 2009 9:09

Sama sem se o Nigelli razpisala pred dvema tednoma in ni, da bi ponavljala. Dasiravno sem pred dvema tednoma izjavila, da je ne bom več gledala, moram priznati, da ni čisto tako. Včeraj smo prižgali tevejko in ker ima tv komunikator v spominu zadnji program, ki smo ga gledali, se je na zaslonu pokazala Nigella, ki je naslednjih 22 sekund (mi je en vragec rekel, zdaj pa do nadaljnjega ne bo zaprla hladilnika, da vidim, koliko časa bo imela odprta vrata in sem pogledala na uro in glej, ga zlomka) stala pred odprtim hladilnikom in vmes nekaj razlagala, kaj da ima v hladilniku..... Namreč, pri nas doma je bila ordunga taka, da se ne stoji pred odprtim hladilnikom dlje, kot je potrebno, ker da je to energetsko razsipno (sem pač zrastla s tako vzgojo preden je energetska osveščenost postala moderna) in mene neskončno gledanje v hladilnik in razmišljanje "a bi ali ne bi tole ven vzel" ...to me moti. No, po 22 sekundah je Nigella zaprla hladilnik, mi smo pa prešaltali na drug program Vendelina jr.

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

23. feb 2009 9:35

Ja, tudi mene je zbodel tisti odprti hladilnik in  sem pokomentirala glede energetske osveščenosti. Pa tisto frčanje  in stresanje hrane vsepovsod - dvomim, da sama pospravlja in čisti kuhinjo.

Tanja

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

23. feb 2009 9:41

meni je pa ravno to njeno packanje vsec. Jajca tudi sama pogosto locim tako, sploh nimate pojma kako gre to fino. Cisto nobene nevarnosti ni, da se ti rumenjak razlije. Sploh pa saj si roke prej in potem umijes. Za tiste malo bolj nobel se da podobna napravca tudi kupit . Pa vsec mi je ker uporablja tudi zamrznjeno zelenjavo. Pa da so recepti hitri. Res niso vsi po mojem okusu, ampak v splosnem mi je pa simpaticna. LP, R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti