Odvajanje kajenja s hipnozo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. maj 2006 6:22

Tudi jaz že tri leta ne kadim. Sem kadila dosti in dolgo in mi na koncu sploh ni bilo več všeč in sem si zelo želela nehati s kajenjem. Slišala sem za moža v Poreču, sem se že kar odpravljala tja, moja prijateljica je obiskala nekoga v Ljubljani, znanci so hodili v Švico. No, vsi smo nehali, vsak na svoj način. Če pomaga kakšno zaklinjanje, hipnoza ali karkoli - fino. Sama sem nehala kar na suho, težko je bilo. Še vedno se pa sprašujem, kje so ti soldi, ki sem jih špendala za cigarete. Jih ni. nola

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. maj 2006 6:40

Nola verjami- bi jih pa za kaj drugega porabila Lep dan vam želim

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

15. maj 2006 9:33

Jade, K so Kosi. Ali tisočaki. 23 kosov je 23 tisočakov. V jeziku najstnikov in njihovih mam. Vrana

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

15. maj 2006 9:38

Ne kadim 7 let. Moj recept: na dan sem pokadila že po dve škatli kar je zneslo skoraj tretino moje takratne plače in to je bil največji razlog da sem po nekaj letih priprav dokončno končala z kajenjem. tamara1

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. maj 2006 11:36

Poznam gospoda, ki ni kadil devet let. Potem je enkrat prav po neumnem prižgal cigaro in alla , spet kadi dva zavitka cigaret dnevno. Tudi sama se bojim prav kakšne takšne neumnosti, saj sem zelo težko nehala s kajenjem, kar nekaj let sem se morala pripravljati, da sem končno prenehala, čeprav mi je bilo že dolgo pred tem kajenje in tobak zoprno. Od nekadilstva mi je najbolj všeč dejstvo, da se ne zbujam več s pogledom na pepelnik, da se ne vračam več histerično kamorkoli v strahu, da je nekje ostala prižgana cigareta. Pa ni mi treba sredi noči na bencinsko postajo, ker bi mi zmakanjkalo cigaret. Sem pa razočarana nad dejstvom, da ne kašljam nič manj, kot takrat, ko sem pokadila tri zavitke cigaret dnevno. Finančno - saj ne vem, kako sem si kajenje lahko sploh privoščila; nič, ampak prav nič mi ne ostaja. Zredila sem se. nola

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

15. maj 2006 11:52

Nola, najbrž bi morala tisti denar, ki je bil prej namenjen cigaretam, dosledno metati v eno čisto posebno škatlico ali kaj podobnega, če bi hotela izmeriti finančni učinek tvojega prenehanja kajenja. V nasprotnem primeru pa se denar kar nekam pobere - kot kakšna kraška ponikalnica. Obogatela torej nisi, ti je pa vseeno za čestitat! Blanchy

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

15. maj 2006 11:55

Nola, tak je moj mož. Ne kadi nekaj let, potem prižge enega in drugi dan kadi, kot,da ne bi nikoli nehal. Zdaj je že spet dve leti v fazi nekajenja in upam, da ne bo spet kdaj začel. Pravi pa, da mu še vedno diši in da bi z užitkom kadil. Meni k sreči smrdi, tablete sem pa nehala jemati, ker nisem skoraj nič spala, ponavadi sem se že ob enih ponoči zbudila. Že tako nimam kam rok dati, potem pa še toliko odvečnega časa. Želje po cigaretah pa nimam več. Lp

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

15. maj 2006 14:55

Pridružujem se vam - še ena dva in pol meseca nekadilka z 33 letnim kadilskim stažem. (delovne dobe nimam toliko). Ko sem slišala za hipnozo, sem bila prepričana, da ta gosspod ne bo imel zame dovolj močne hipnoze. Torej sem se odločila brez. Prvi dan je bil obup. Da nebi mislila na cigarete sem prehodila kakšnih 15 km cel dan. Trpljenje vam rečem, a sem nekako podalševala te nekadilske dneve. Cigareta mi 1 mesec ni ne motila ne smrdela ne dišala - sedaj mi pa že en mesec diši. Prav zadovoljna sem, da kdo v bližini kadi. Zaenkrat se še obvladujem, postajam pa vse bolj živčna, ker sem se v treh mesecih zredila kar nekaj kg. (5), kljub hoji in kolesarjenju. Lahko pa rečem nekaj in to je zagotovo DIHAM VELIKO LAŽJE KAR JE RES JE RES!!!!!!!!!!! Želim si, da bi vzdržala. Doma nihče ne kadi - hvala bogu. Mi je sin pa že ped mnogimi leti izračunal koliko sem pokadila. Kar dober avto. Pa en lep nekadilski dan želim. Hitro domov pa na kolo.......... tutifruti

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

15. maj 2006 15:02

Tutifruti, vsi smo s tabo! Uspelo ti bo! Vrana

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. maj 2006 18:34

Tutifruti, ne popustit! Vsak dan bo malo lažje, ko boš imela hude skušnjave, se pa spomni, kako zoprno je imeti po torbici raztresen cigaretni tobak pa smrdljive pepelnike po hiši. Paše pa itak samo tisti taprvi dim. nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti