Odvajanje kajenja s hipnozo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. jan 2006 18:26

Kdor seveda želi, lahko pride tudi k meni. Za 50.000 SIT imam z njim pet seans magičnih besed, s katerimi bo prenehal kaditi. Vsak seveda reagira drugače na magijo, zato denarja ne vračam. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

29. jan 2006 22:32

Predlagam, da naj vsak sam presodi kaj mu pomaga in ne vtika nosu kam mu ni treba!

tikva  

član od: 5.1.2006

sporočila: 71

1. feb 2006 17:19

Jaz sem BILA KADILKA 20 let(30 cigaret na dan).Sama nisem mogla prenehati,zato sem se odločila za Poreč.Takrat sem pokadila zadnjo cigareto in od tega je že 9 mesecev.Najbočje od vsega je to,da mi cigarete ne dišijo,niti me ne moti ko drugi kadijo.Da res pomaga vam zagotavljam saj sem se na lastne oči prepričala,koliko ljudem je pomagal.Po treh mesecih sem ga obiskala še enkrat zaradi kilogramov(odvečnih),vendar tu ni bilo uspeha. tikva

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

2. feb 2006 7:59

Jaz sem še vedno strastna kadilka, zato mi je postala ta tema zelo zanimiva. Mi lahko katera pove koliko se je zredila po prenehanju kajenja? Za gospoda v Poreču sem slišala tudi jaz, res je uspešen. Lep dan vsem! mestnac2

tikva  

član od: 5.1.2006

sporočila: 71

2. feb 2006 12:24

Jaz sem se zredila v devetih mesecih šest kilogramov.Vsi ki so kakorkoli prenehali kaditi so se zredili.Meni ni žal,ker je življenje brez cigarete veliko lepše.Vsakemu svetujem naj obišče Darkota v Poreču(če seveda želi prenehati),tudi če ne uspe ni to tako velik strošek.Slišala sem tudi za nekoga v Rogaški vendar nima veliko uspeha. tikva

helenac  

član od: 3.4.2002

sporočila: 32

2. feb 2006 23:08

Kadila sem polnih 27 let, 20 - 30 cigaret dnevno. Nekj let sem se vsak večer ukvarjala z mislijo, da bo potrebno prenehati s kajenjem. Vendar sem se tolažila z mislijo, da ne kadim tako dolgo, da bi zaradi tega resno zbolela ipd. Še nekaj dni in minilo bo leto odkar ne kadim. Nisem bila na hipnozi ne na kakršnikoli drugi terapiji. Spraševala sem se ali lahko zdržim en sam dan brez cigarete. Po nečloveških mukah mi je uspelo in zopet sem si zastavila vprašanje ali lahko zdržim še en dan, in tako naprej. Ko sem sama sebi dokazala, da sem sposobna preživeti dan, dva, tri brez cigarete, se mi je zdelo vredno te dneve podaljševati in vztrajati. Najhuje je bilo prvih 14 dni. Priznam pa, da je bilo zelo težko, vendar vredno truda. Po letu dni se počutim imenitno, ni več pekočega grla, težkega dihanja, ko se vzpenjaš po stopnicah, neprijetnega okusa v ustih ... Mnenja sem, da ko sam razčistiš s seboj in se zgodi tisti "klik" v možganih, lahko prenehaš s kajenjem. Če ti kdo pomaga (hipnoza ...) pa je ta korak lahko hitrejši, morda potrebuješ samo malce vzpodbude. Poznam kar nekaj ljudi, ki so bili v Poreču. Odziv ljudi je različen. Nekateri ne kadijo več, drugi so zopet začeli. Vendar je vredno poskusiti. Če ni željenega uspeha, vam pa ostane prejeten izlet v Poreč.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. feb 2006 9:22

Bravo, Helenac, še posebno mi je všeč vaš zadnji stavek. Se pa popolnoma strinjam tudi z Jernejem, mu tudi za majhno provizijo pomagam izrekati magične besede. Naj povem, da je decembra minilo 1 leto, odkar ne kadim, sem pa bolj ali manj vlekla 25 let. Sama nase sem zelo ponosna, dihanje je super, kadilskega nagravžnega kašlja ni več, vsak mesec na ta račun sama sebi podarim tstih 60 EUR, katere sem prej za čike zapravila. Sem se v tem času parkrat malo hecala in probala kadit, pa ne gre, sem mislila, da se bom zadušila, ko sem po nesreči preveč vase potegnila.Me tudi ne moti, če kdo zraven mene vleče, le da ni to v kakšnem zaprtem prostoru z nizkim stropom. No, jaz sem prenehala brez kakšne tuje pomoči in hipnoze, saj nisem lahko vodljiva in me te reči ne ganejo. Enostavno sem si rekla, da je zdaj pa dovolj tega, v pomoč pa mi je bil prehlad. Nekaj časa mi tudi pitje kave več ni bilo zanimivo, še posebno v kakšnem lokalu,doma namreč nikoli nismo kadili v stanovanju, vedno na balkonu, saj nisem vedela, kam bi z rokami. Je pa ta zasvojenost precej zanimiva, jaz sem vlekla najdražje cigarete in z "učkom" nisem trznila, ko sem jih kupila, sem se pa velikokrat zalotila, da gledam cene kakšnih živil ter sem vzela tista, par tolarjev cenejša. Zdaj pa sem že tako daleč, da velikokrat rečem, kaj pa je to 1000 SIT, saj je vendar manj, kot 2 škatli cigaret. Kar se tiče Poreča, to je pa izključno moje mnenje, je tam najbolj ok obiskati morje, pa še tisto ni tako čisto, da bi se človek cel dopust tam namakal. In še nekaj je zanimivo, sem to tudi od nekaterih, ki so že prej prenehali kaditi slišala, večkrat se mi je že sanjalo, da sem kadila in, ko sem se prebudila, sem sama sebe spraševala, če sem pa res takšen "jajčko zasvojen", da ne morem s tem smradom prekiniti. Upam, da je pri meni želje po tem "sranju smrdljivem" konec za vedno. Pa prijazen pozdrav vsem skupaj in močno voljo želim vsem, ki se trudijo prenehat kadit, pa četudi jim pri tem pomaga pogled na morje in malo ohlapnejša denarnica zaradi učinka hipnoze zelo sposobnega človeka (za povečanje njegovega finančnega standarda, seveda. Temu verjetno poleti ni potrebno oddajati apartmajev za preživetje.) Ognjic

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

13. maj 2006 18:19

anamarija1 je napisal/a:
Pozdravljeni! Sedim pred računalnikom... Ponovno se sprehajam po kulinariki(zdravilo neštetih mojih težav). V roki držim knjigo "ZBOGOM, CIGARETA!" avtorji:" naš" Jernej (no malček si pa le naš)in Damjana Mohorko. Knjiga je tako lepo napisana, da bi jo kar požrla. Ob taki knjigi, si ga težko prižgeš, verjamite mi. Knjiga ni kot "Analgin", ga jemlješ pa glava neha boleti. Če si res pripravljen nekaj narediti zase, te knjiga psihološko usmerja k poti neodvisnosti. Dalo bi se pisati še veliko lepih misli ter občutkov vendar.....[obup](moje pisanje). Priporočam jo vsem kadilcem.
Pozdravček! Zelo me zanima zgoraj omenjena knjiga. Kajenje je res postalo predrag hec, da ne bi človek začel razmišljati o tem, kako bi se ta denar dalo bolje porabiti... Jernej, tvoja terapija z magičnimi besedami pa ni slaba ideja Pozdravček še enkrat! Vrana

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

13. maj 2006 20:10

Jaz pa mislim,da je vse v glavi.Če si rečeš,da ne boš več kadil se tega lahko držiš samo močna volja more biti.Tudi jaz sem kadila in mož tudi pa sma sama od sebe prenehala.poznam pa ljudi,ki so šli v Poreč in so vsi začeli kaditi razen dveh,ki še zdaj ne kadita in je minilo že leto dni kar sta prenehala.Za tisti denar,ki so ga dali v Poreču tudi jaz govorim magične besede in vas lahko odvajam kajenja.Pa še popust dam,ker to je samo na psihi in v trdni volji. mamazeljka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti