Dopust

neznan uporabnik

18. jul 2008 8:55

mi pa v nedeljo gremo na Pašman v Neviđane, tako da komaj čakamo... lep dopust vsem lovebeyba

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

18. jul 2008 8:56

ežoj je napisal/a:

24-ega odrinem v Sibirijo do Bajkalskega jezera ( Novosibirsk, Krasnijarsk, Irkutsk, Ulan Ude (morda), Jekaterinburg in nazaj.

ežoj

 

... Novosibirsk - Almaty- Irkutsk - Bajkalsko j.,  naskoljka eto daleko ? DALEKO, ja znaju ...

Sprej proti komarjem in pa nekaj za v elektriko vtakniti za spakojnoj noči v komnata in na poezdu. Počemu ? Tam moskitos niet harašo!

Častljiva daroga  :)

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

18. jul 2008 9:02

- dragicka, po moje gre ezoj nabavljat prt ker so tam cenejsi...! Ezoj, se nekaj: ce ne najdes ustezne barve, si pa nabavi Pravdo ali kako Izvestjo, pa se meni en izvod,da bo moj mozek uporabljal za "nadprt" medtem ko bom jaz na Siciliji... Srecno pot ezoju in lepe pocitnice tudi vsem ostalim! Lp lucka

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

18. jul 2008 9:10

potujem danes ponoči na Pag v Mandre za 10 dni andreja č.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. jul 2008 9:37

ezoj: ti si faca... Preberi knjigo Po brzicah Čune (Sergej Sartakov), če je še nisi, sicer pa srečno pot!:))))) lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

18. jul 2008 9:58

pouhek je napisal/a:

ežoj je napisal/a:

24-ega odrinem v Sibirijo do Bajkalskega jezera ( Novosibirsk, Krasnijarsk, Irkutsk, Ulan Ude (morda), Jekaterinburg in nazaj.

ežoj

 

... Novosibirsk - Almaty- Irkutsk - Bajkalsko j.,  naskoljka eto daleko ? DALEKO, ja znaju ...

Sprej proti komarjem in pa nekaj za v elektriko vtakniti za spakojnoj noči v komnata in na poezdu. Počemu ? Tam moskitos niet harašo!

Častljiva daroga  :)

 

Pouhek, srčece, si se le oglasil, končno.

 

Je pa za prebrat tudi knjiga Jurij Ritheu, Sanje v megli. Čisto pri Beringovem prelivu se dogaja, na rzuski strani seveda....

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

18. jul 2008 10:08

mamaF je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

A je bil Mate Dolenc tisti, ki je tako lepo pisal o Biševu? Ali sem jaz kaj pomešala?

Mamamia

mamamia

Mamamia, zaradi njegovega pisanja si zelo želim priti tudi na BIševo...... ....zaradi tvojih današnjih zapiskov pa v Iran! Boš pripopala sem kak njihov recept? mamaF - Mojca

 

Bom nekaj "pripopala", bom, brez skrbi, samo da prej pripravim. Trenutno del dnevne sobe predelujemo v "iranski kot", na srečo je dovolj velika, da bo dedec spravil skozi svojo željo po nekakšnem divanu s tepihom za užitek ob vodni pipi....ogrodje za divan je že našel, tepih imamo, samo blazine za naslone še spravimo skupaj in se začnemo "zadevat"....Pa napis "Ženskam je z zakonom strogo prepovedano kajenje vodne pipe" v parsi jeziku imamo tudi, tako da bom zgolj smela streči možu, v tisti dolgi črni obleki in pripadajoči ruti (sem si seveda kupila komplet....).

 

Strup živi, ta Iran.

 

mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. jul 2008 10:14

mamamia je napisal/a:
tako da bom zgolj smela streči možu, v tisti dolgi črni obleki in pripadajoči ruti mamamia
Moškim bi bilo treba prepovedat izlete oz. potovanja v te "čudne" kraje. Moj je bil letos v Bosni, pa je potem domov prišel z nekimi čudnimi idejami,... K

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

18. jul 2008 10:39

Malčica tudi jaz grem naslednji petek v čikat v mali lošinj.povej kje boš,da se vidimo. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. jul 2008 11:12

mamamia je napisal/a:

Pouhek, srčece, si se le oglasil, končno.

mamamia

A kr tako javno ti zdej z ljubkovalnim imenom eno sramežljivo in boječo žvalco ogovarjaš

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti