Dopust

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

18. jul 2008 15:28

Ognjič je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

Pouhek, srčece, si se le oglasil, končno.

mamamia

A kr tako javno ti zdej z ljubkovalnim imenom eno sramežljivo in boječo žvalco ogovarjaš

Ognjič

 

Ma Ognjič, saj veš, kako je s tem pouhkom, tako plah in se skriva, da komaj čakamo, da kakšno da od sebe...

mamamia

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

18. jul 2008 18:45

Midva pa greva konec julija za štiri dni v Čatež, potem pa se greva potepat po Bosni dol do Dalmacije, potem pa počasi nazaj gor ob obali.Ima katera kakšen nasvet, kaj se splača videti v Bosni? lili_stef

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. jul 2008 18:56

Meni sta za vekomaj ostala v spominu delta Neretve s pomarančnimi nasadi in mestece Metkovič. lp, proxima

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. jul 2008 19:07

Pri meni je glavni dopust že mimo.Pet dni kolesarila po Prekmurju in Goričkem.Kopala pa v Moravskih toplicah.Avgusta pa še teden dni morja,Krk-Njivice-hotel Kamik.Upam da bo v redu.Prvič po dolgem času ne greva v Rabac in to samo zato ,ker je bilo zasedeno. lp goga

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. jul 2008 20:35

He, proxima, če bi bila pa z nami tam, bi si pa še za dalj časa zapomnila te kraje, A ne, Ognjič?

rimljanka - zasebno mnenje

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. jul 2008 21:43

Ežoj, kljub temu, da komaj, komaj čakam moj "južni otok", so se mi kar sline pocedile ob tvojih načrtih. Bi si želela, da čim več poslikaš, pa naložiš v album, ko boš doma....da se mi bodo sline cedile še naprej! Res lepo se imej! mamaF - Mojca

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

18. jul 2008 22:09

Pozdravljene! Tudi mi smo en del dopusta že preživeli in sicer v Olimju. Bivali smo v leseni hišici. Bil je čudovit 5-dnevni dopust. Motila nas je le zelo hladna voda v Aqua luni, ker tega nismo navajeni, živimo namreč v Moravskih Toplicah. Sedaj gredo otroci na morje, starejši z družbo, manjši z organizirano skupino. Avgusta pa gremo še za 4 dni v planine. Čudovite 3-dnevne počitnice pa sva z možem preživela meseca marca v Portorožu. Občudojem Portorož v pomladnih mesecih, ni drena, narava je prebujena, pri nas na severu se takrat šele začne prebujati. Z možem sva ogromno hodila po bližnih hribih na Portorožem, pa vse tja do Forma vive, Pirana, Strunjana itd. Kar sline se mi cedijo, ko vas berem, da se odpravite na 3-tedenski dopust. Jaz si tega ne morem privoščiti, saj imamo doma dejavnost povezano s turizmom, kjer mora biti človek ves čas prisoten. In prav iz tega razloga se odločimo, da večkrat odrinemo od doma za krajši čas, si napolnimo baterije, v preostalem času pa se posvečamo našim gostom. Tudi tako je lepo. Drugače sem pa v službi do 8.8.2008. Vsem vam želim čudovite počitnice, lepo vreme, pridne otroke in ustrežljive može. Sonce sonce51

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. jul 2008 22:12

proxima je napisal/a:
Meni sta za vekomaj ostala v spominu delta Neretve s pomarančnimi nasadi in mestece Metkovič.lp, proxima

Meni tudi.

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. jul 2008 22:13

rimljanka je napisal/a:

He, proxima, če bi bila pa z nami tam, bi si pa še za dalj časa zapomnila te kraje, A ne, Ognjič?

rimljanka - zasebno mnenje

, ja!

 

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. jul 2008 22:15

mamaF je napisal/a:
Ežoj, kljub temu, da komaj, komaj čakam moj "južni otok", so se mi kar sline pocedile ob tvojih načrtih.Bi si želela, da čim več poslikaš, pa naložiš v album, ko boš doma....da se mi bodo sline cedile še naprej!Res lepo se imej!mamaF - Mojca

Misliš, da nam bo pokazal potek sončnega mrka? Po moje bo pozabil na nas...

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti