Dopust

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jul 2008 15:46

Ja, Lastovo je približno tako odbito kot Cicely, Alaska iz Northern Exposure - samo, da ni na severu, temveč na jugu Jadrana. Če ima človek senzibiliteto za tako odbitost je to prava stvar, v nasprotnem primeru je to katastrofa. A greste iz Splita ali vozi kaj tudi iz Orebića (namreč jaz sem bila na Lastovu vedno samo s plovilom in to po najmanj enem tednu plovbe in sem že bila na okusu jadranske izolacije) in koliko časa vozi? MamaF, enkrat zajemi še sapo za izlet na Palagružo, tisto je šele noro. Se mi zdiš ti en ta prav materijal za tja. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. jul 2008 16:00

Vendelina, Palagruža in Sušac, ja, to me še čaka. Za tja bom enkrat "štopala" prijatelje z jadrnico. Na Lastovo prideš s trajektom iz Splita oz. iz Vele Luke. Na voljo imaš tudi katamaran. http://www.jadrolinija.hr/pdfs/9604.08.hr.pdf Pa še trajekt: http://www.jadrolinija.hr/pdfs/604.08.hr.pdf Sicer greš pa iz Orebiča v Korčulo (trajekt vozi zelo pogosto), potem se premakneš do Vele Luke (od tam je trajekt 2x dnevno) in se izkrcaš v Ubliju na Lastovu. Za drugo leto žicam klapo, da si vzamemo proste "zimske počitnice" in gremo na Lastovo za pusta - Poklade! To čakam že od l. 90 in upam, da bo ratalo. In to brez otrok (saj bi se me sramovala, ko padem v "film")!!! Evo, ravno zdaj dajeta pripombe, da sem jaz ravno prava za tiste odpičene Lastovce.... A greš z mano? mamaF - Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

17. jul 2008 16:02

A je bil Mate Dolenc tisti, ki je tako lepo pisal o Biševu? Ali sem jaz kaj pomešala?

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jul 2008 16:07

Mate Dolenc, darling, nič nisi pomešala. Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jul 2008 16:11

MamaF, tista s karnevalom pa sploh ni slaba. A v Ubliju še vedno cigarete prodajajo večinoma na pošti, ker jih v trgovini takoj zmanjka? Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. jul 2008 16:56

Nisem ziher - v "starih časih " smo jih kupovali v JNA hotelu, zdaj pa v trgovini v selu-lani nisem niti enkrat ostala brez. mamaF - Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. jul 2008 17:04

mamamia je napisal/a:

A je bil Mate Dolenc tisti, ki je tako lepo pisal o Biševu? Ali sem jaz kaj pomešala?

Mamamia

mamamia
Mamamia, zaradi njegovega pisanja si zelo želim priti tudi na BIševo...... ....zaradi tvojih današnjih zapiskov pa v Iran! Boš pripopala sem kak njihov recept? mamaF - Mojca

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

17. jul 2008 17:32

ZAČETNICA je napisal/a:
vida70 je napisal/a:
Letos za spremembo same punce. Se hcerina prijateljica, obe stare 16 let. Imam obcutek da bo lustno, punce pa ze komaj cakata. vida70
Da veš, da sem ti tako fauš!!! Jaz ko bom mela hčero, jo bom tudi na morje peljala in njene prijateljice in se bomo mele lušno in jaz bom najboljša mami! Začetnica
Zacetnica, nas ate je prav zalostne volje, ce nima prave druzbe (beri pivske), pa je mislil, kolk bomo uzaljene, ce ne gre z nami. Ojej, me pa prav dobre volje ze komaj cakamo ta dopust. Se mi zdi da se nikoli tako. Ma ja, po 22ih letih pa pase, da gremo mal po svoje. vida70

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

17. jul 2008 19:08

letos nama kaže bolj slabo. sem skoraj v novi službi in ne bom dobila dopusta. bova pa za vikende hodila kam bližje. če pa ne bo nič s službo pa greva kam v severno dalmacijo oz. kamor naju bo pot vodila z šotorom in spalko. tanjaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti