Kaj se " najtežje " spravite kuhat

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. avg 2007 8:07

Pitončica, jaz tudi to počnem, včeraj sem nastrgala 15 dag čokolade na multipraktik, komu se pa da ribat, pa še vse prste si posnamem, če to počnem. Sem si pa ravno za take manjše stvari kupila tisto malo varianto sekljalnika,s e super obnese. In vse dam v pomivalni stroj.

Drugače je pa ena stvar, katere ne obvladam, pa bi jo rada (no, verjetno jih je še več, takih, o katerih nimam pojma), zelja za solato ali pa domačega testa za rezance mi nikakor ne uspe narezati na tanke laske. Mama pravi, da zato, ker me je strah, da bom še kak kos svojega mesa zraven narezala. In ima kar prav. 

Loni Makaroni

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

10. avg 2007 8:54

Lupljenje krompirja.

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

15. avg 2007 19:14

Meni gre pa na živce vlečenje vlečenega testa, pa ne da mi nebi uspel, ampak zato, ker imam polno moke po tleh im moram takoj še pobrisati po tleh. vajanesa

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

15. avg 2007 19:22

Uh, ezoj, jaz pa ze od malega uzivam pri packanju z vodo, tako da prav rada tudi na koncu pomijem posodo. Imam seveda tudi pomivalni stroj (v ZDA ga dobis v stanovanju tako kot hladilnik) pa sem v 2.5 letih uporabila manj kot desetkrat. Bi pa ful uzivala tudi v ciscenju rib, seveda ce bi to lahko naredila kar v ribarnici, da bi potem oni imeli luske vsepovsod. Jerneja USA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti