Kam pa letos na dopust?

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

2. avg 2007 1:17

Jupi, še dva dni do odhoda. Odštevam dneve kot otroci v prvem razredu do počitnic.

V soboto krenem v Pulo.

Matjaž

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

2. avg 2007 9:34

Midva sva pa že nazaj! Namesto na jug, sva se obrnila na sever. Najela sva kamper za 2 in se odpeljala po Norveški do Nordkapp-a. Medtem, ko ste v Sloveniji doživljali vročinski šok, sva se stiskala pri 4stC. Potem sva na Finskem obiskala Božičkovo deželo, kjer ima svojo pisarno in ga lahko srečate čez leto. Po Švedski sva se vračala nazaj proti J. Za posladek sva se ustavila v Stockholmu in potem, ko res nisva zmogla nič več, še na svetovnem srečanju spačkov (tudi na Švedskem). V treh tednih sva naredila 10000 km, si (skoraj) vsak dan ogledala nekaj novega in sredi poletja doživela sneg, pomlad in 24 urni dan. Sonce je zahajalo na severu, vendar mu ni uspelo in je takoj spet vzšlo. Super!!! Namakali se bomo letos bolj malo. Lepe počitnice vsem, ki še odhajate! kuharica Mici

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

2. avg 2007 9:40

Jaz grem pa v soboto v Rabac. Samo pravijo, da bo slabo vreme. Matjaž, a si ti tud kej slišal? Reci, da ni res, bom boljše volje. buča

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

2. avg 2007 9:46

Buča, vreme lahko sproti preverjaš na www.aladin.hr ali na www.windguru.com. Slednji ima včasih napačno napoved, aladin pa je super. Ga uporabljam pozimi, ko si zaželim sonca na Kamenjaku in vedno kaže super natančno. fresh

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

2. avg 2007 9:50

Za model aladin sem ti dala napačni naslov. V google vtipkaj aladin hrvatska, pa boš dobila pravo stran. Žal pa čez 24-36 ur res kaže na dež. fresh

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

2. avg 2007 10:07

Kuharica Mici, na ZS sem pustila sporočilo, ker se tudi jaz odpravljam v te kraje. Lp vsem dopustnikom barbara9

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

2. avg 2007 11:42

Tabina, v kateri kraj na Hvar pa greste? Mi bomo uživali v Gdinju (Tvrdni Dolac). Se že poznamo z domačini, ki so res prijazni. Mijan, meni je pa ravno to všeč, da je res mir, brez obilice turistov, štantov s kramo... Na plaži smo skoraj sami, morje je čisto, apartma pa takoj zraven. Seveda elektrike tam ni, kar pa ima zame poseben čar. Tatjana

mateja_mb  

član od: 29.5.2006

sporočila: 8

2. avg 2007 11:44

Aprila sem dopustovala v Turčiji, bilo je bajno, Turčijo res priporočam, tudi zaradi kulinaričnih dobrot:), oktobra pa se odpravljam v Mehiko. Me pa zanima, če ima kdo že izkušnje s to destinacijo, kakšen nasvet zmeraj prav pride:) mateja_mb

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

2. avg 2007 12:32

Tatjana, očitno imava podobne želje (no, elektika je zaenkrat zaželjena:). Ko si kak večer zaželim gužve in štantov, se pa odpravim v bližnja mesteca, pa nam to zadošča. Gremo v Bogomolje. Uživajte. Upam, da bo Sunčani Hvar ostal sunčani naslednji teden. Pol pa sonce vzamemo zraven na Korčulo :) BTW: je bil kdo v kraju Prižba (Blato, Grščica)? tabina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. avg 2007 13:40

Midva sva se letos konec maja in prvo polovico junija potikala po Franciji, Lihtensteinu, Švici, nemčiji in Avstriji. Zdajle napenjamo vse sile da bi nam ratalo še kak teden. Sicer pa me zelo zanima tole tvoje potovanje kuharica Mici. Če ti ni odveč bi te prosila za kakšne bolj podrobne informacije. Kar se tiče Mehike, no nekaj izkušenj imam, kaj te zanima mi pa sporoči. Vsekakor pa boš uživala. Se mi kar malce sline cedijo. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti