Kam pa letos na dopust?

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

16. jun 2006 21:58

Reca, kam pa? Izgleda mamljivo. jessy6

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2006 22:04

Nena-morje, let z Malezijci je pa doživetje. Samo še Emirates se lahko primerjajo z njimi, meni so MAlezijci za spoznanje bolj prisrčni....morda zaradi tistih vzhodnjšakih nasmeškov...Servis na letalu pa tak, da....pa saj boš videla. In na letalu ti ne more biti dolgčas, oni imajo za dolge lete samo letala, na katerih ima vsak sedež svoj računalnik, z ogromno izbiro filmov, videov, igric, radijskih postaj... Ma uživali boste sto na uro, ne mislim v letalu, pač pa potem v Avstraliji! Jaz ti bom pa Pulo lepo pozdravila in eno pijačo spila na Forumu spila z mislijo nate, prav? Mamamia mamamia

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

16. jun 2006 22:56

Kyara sama sem bila v Turčiji v Alanyi in bila malo razočarana. Najbolj me je navdušila Kapadokija Za Pamukale pa delajo veliko reklamo, da ti lahko drago prodajo. Potem pa imaš večino zaprto za turiste, ker je bilo že preveč uničeno. Odprt je samo en mali bazen, kjer bi se naj potem "namakali". Nič kaj prijetno. Za tako ceno bi pričakovali več - vsaj jaz Letos pa so naredili še eno novost za vizo - vsi jo kupijo kar na letališču in je občutno cenejša 20 eurov Sama sem za uvod v letošnje leto že bila na potepanju po Irski in Londonu. Zdaj pa se odpravljam na Malto in če bo zneslo še Sicilijo. Jeseni pa ogled F1 v Italiji nato pa pot proti Franciji (Mont Blanc) in do Ženeve

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

17. jun 2006 0:47

tudi mi gremo že čez dva tedna v Turčijo in sicer na zahodni del, na Egejsko morje, 260 km južno od Izmira, v all inclusive hotel. Malo sem vznemirjena, malo pa me je tudi strah. Če bi bilo po moje bi tudi letos šla na Pag, vendar žal ostali družinski člani ne želijo več preživeti dopusta na Hrvaškem. Sicer če je pa v hotelu tako, kot je prikazano na internernih straneh, potem sploh ne bomo imeli želje, da bi šli kam drugam. Kolega je rekel, da na takšnem dopustu sploh ne potrebuješ denarnice. Vendar to verjetno ne velja za ženski spol, kaj pa lahko počneš na turškem bazarju brez denarnice?? atic

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

17. jun 2006 12:35

Pri nas pa se bomo (kot že obe minuli leti) odločili za nekaj od ponudb "v zadnji minuti", ki jih ponujajo agencije. Tako nič vnaprej ne načrtujemo - končno je še toooliko krajev, kjer še nismo bili - pa še cenejše nas pride. Slabe izkušnje zaenkrat nimamo. Po svoje je pa tudi nekako zabavno, da skoraj do zadnjega ne veš, kam boš natančno šel. sila

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

17. jun 2006 13:00

jessy6 klikni na Liberty pa boš imela celo križarjenje napisano. Čez dobrih 14 dni bomo že tam. Lani smo bili na Viktory in bilo je fantastično. Letos smo se zaradi tega odločili za 12-dnevno križarjenje. lp Vesna

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. jun 2006 18:01

Mamamia, pa ti mi misli bereš!!!Si "trofla", to s Pulo!Res je, da se veselim dopusta v Avstraliji, vendar pa bo moje srce v Puli in na Kamenjaku lp Nena Nena-morje

melci  

član od: 17.6.2006

sporočila: 1

17. jun 2006 20:09

Midve s hčerko pa greva letos v Vodice hotel Punta a kdo pozna? melci

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

18. jun 2006 7:28

V porodnišnico za 5 dni TanjaG, to je res nepozaben dopust- jaz sem si ga privoščila za božične praznike, ampak samo 3 dni Zato se še nismo odločili, če gremo na morje ali v toplice. Malo bomo še počakali, da vidimo, če bo vreme še napraj tako ( upam, da bo zdržalo tudi v drugi polovici julija )- se nekako ne vidim v toplicah sredi poletja. To imamo v rezervi, v primeru, če bo poletje tako, kot lanjsko. monro

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. jun 2006 11:51

Bravo monro! Čestitke že v naprej.To bo najlepši dopust.Uživaj doma ali pa kje drugje s štručko. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti