2. srečanje kulinarične slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. jan 2006 14:30

Anketa bi bila premalo... Moral bi biti nekdo koordinator, tisti ki bi prišli pa bi povedali, kaj bi prinesli... Koordinator bi tudi odločal, kdaj je dovolj ene vrste jedi oz. če nekdo hoče prinesti isto kot nekdo drug bi po spisku videl in rekel, da je jed že "zasedena". Tako nekako si jaz predstavljam. In si zamislite, 30 ljudi bi bilo potem 30 jedi... No za nekatere vem da bi prinesli več kot eno stvar Ni to potem bolje kot gostilna? Koordinator sem lahko tudi jaz, če ni drugega. Samo zdaj je prezgodaj za to po mojem. Tako sem jaz domačin naznanil oroko pol leta prej, pa sem potem videl, da čim prej oznaniš, večja živčnost je potem v zraku dalj časa... Naslednjič bi jo 7 dni prej Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

19. jan 2006 14:55

Najprej je potrebno določiti termin - jaz predlagam, da bi se odločili za en vikend izmed terminov, ki smo jih planirali za odhod na Irsko- saj se mi zdi, da smo si jih vsak pri sebi rezervirali za srečanje- kaj pravite ostali? Torej bi bilo za temeljito pripravo dovolj časa. Jernej jaz sem tudi iz LJ, tako, da ti lahko pomagam- :)) LP Taja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

19. jan 2006 16:43

Za piknik na prostem se mi zdi,da pride v upoštev šele po 1.maju.Preje bo še premrzlo. Vesna Leben

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

19. jan 2006 16:57

Jaz se strinjam z mamamio.Zakaj pa ne bi naredili enega srečanja zdaj,enega pa potem,kot piknik,na prostem.Ta bi mogoče lahko bil v obliki klepeta ob kavici,narezku,recimo in pecivu(ki ga same naredimo). Ligojna,kaj pa tebe take vleče ta pekel?;))))) Saj,spodaj je že ok,samo,malo više je pa katastrofa,da ne bi kdo računal na izlet višje,razen,če ni alpinist. Saša vemves

DROT  

član od: 8.3.2005

sporočila: 42

19. jan 2006 17:15

Pridem kamorkoli,pomagam karkoli,najraje na luftu!!Če se odločite,da pridete v naš kraj,kjer boste sigurno uživali,nam lahko pripravim prostor,klopi,mize,roštilje,marmorne plošče,kotle za polento in golaž,hladilnike,posodo,krožnike.........tja do sto ljudi bi šlo!! Sicer se strinjam z Andrejem ,da je malo zgodaj,pa vendarle se lahko ta čas do toplejšega vremena preštejemo,zmenimo kdo kaj prinese itd. Matjaž zelo rad bom poskusil cviček,čeprav "sem bolj od pira"!!! Lep pozdrav iz Bovca! Bojan! DROT

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

19. jan 2006 17:25

Siba, midva se razumeva, kajne? Hm, moj poklic je povzemanje javno ali glasno izrečenih misli drugih: Torej smo za srečanje na prostem, hrano pripravljamo tam - glavnino ali pa vsaj nekaj, nekaj prinesemo s sabo, v stanjolu ali brez. Obstoja vmesna varianta: tisti, ki smo za, se lahko dobimo tudi pri Martinu. Se lahko odpre nova rubrika in se zmenimo. Jaz sem za. Morda samo definiramo, da se dobimo recimo tretjo tretjo soboto v maju, da si pač vsi rezerviramo termin in ga imamo nekje v glavi, saj se verjetno dogovarjamo še za kaj drugega. Torej: maja na prostem. Odpremo temo, določimo koordinatorje (ki so že tako na pol določeni), se najprej javimo, kdo bi kaj prinensel in se dogovorimo, kaj bomo za hrano pripravljali na pikniku, in to je to. Organizatorkam pa damo POLNA pooblastila, da odločijo kje, kdo, kaj in kako, ker če bomo vsi pametovali, se ne bomo srečali še pet let. Torej? Jerneju pa prihranimo kakšno muko... Mamamia mamamia

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

19. jan 2006 18:21

Jaz sem tudi za gostilno (Martina ali karkoli že) v hladnih dneh in "stanjol" ali lepše rečeno piknik fešto, ko se bo otoplilo. Glavno je druženje, tako da pri vseh variantah računajte name! maja

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

19. jan 2006 18:32

Drot se strinjam s tabo. malo boma cvička probala pa s pirom se boma odžejala -sori jaz z Laškim. Katero lokacijo si imel v mislih. Če je to mogoče Maya-kamp je super. Jaz sem definitivno za piknik varianto. Vesel bi bil, da se bi prej dogovorili glede datuma, ker si moramo smenci to malo drugače planirati (zamenjave ion podobna folklora). če se pa slučajno dobite pri Janezu ali v kaki drugi štariji ob narezku ali prigrizku ali samo ob kavi sem za. LP Ažo-koh. PS Kuhačo, poln ceker in fertuf pripeljem sabo. Ali bi golaž al čobanac al pa krkoli, samo naj mi koordinator da zadolžitev.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

19. jan 2006 18:40

Joj, samo ne 3. vikend v maju, sem v službi (brez možnosti menjave), sicer na lepi lokaciji (Trenta), ampak brez možnosti za kulinarično srečanje. Ne pa brez možnosti za kulinariko, vsaj del hrane za 2 dni pa pol za skoraj 40 ljudi bo v lastni režiji. Ali pa vsaj prej eno gostilniško ogrevanje izpeljimo. rimljanka

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

20. jan 2006 9:53

evo še mene zraven tejča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti