2. srečanje kulinarične slovenije

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

19. jan 2006 12:39

Mislim, da bo moral Jernej narediti anketo.. Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. jan 2006 13:05

Jaz lahko tudi pomagam pri organizaciji, samo zdajle me ne bo, pa mislim da je malo prezgodaj za fiksne načrte. Ne vem no. Kaj naj pa dam v anketo ? Logično da bo v Ljubljanski regiji, a ni? Jaz sem iz Ljubljane pa še žal je Ljubljana v centru Slovenije, lokacijsko. Za vse je najbližje do tu Poleg tega na Štajerskem je že bilo, bo pa drugič kje drugje Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. jan 2006 13:13

Herman, Trbovlje so v Zasavju in ne Posavju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LP P.s. Kar se pa Martina tiče, pa seveda vse zgoraj našteto drži! cervus

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. jan 2006 13:20

Jaz sem sicer, kot sem že na prvem srečanju povedal, bolj za to, da bi se dobili nekje v naravi na nekem prostoru, kot pa v gostilni. Proti gostincem nimam nič (razen njihove nepriglasitve na strani KulSlo, ampak to je druga zgodba), ampak saj smo ja Kulinarika.net. Bomo že sami skuhali in poskusili več jedi, namesto da bomo za mizo sedeli in čakali, kdaj nam kdo kaj prinese... Sicer nisem veliki šef zdaj ki bi odločil, ampak če bi jaz organiziral, ne bi bilo v gostilni. Vsak bi nekaj prinesel s seboj, pa bi se imeli fajn spomladi na prostem. Edino prostor bi bilo treba imeti, da se kaj speče tudi. Pa dobro organizacijo tega, kaj bi kdo prinesel. Bi bilo treba pobirati prijave, da ne bi bilo na koncu samih zrezkov, pa nič prilog ali solate recimo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

19. jan 2006 13:28

Na Jernejev predlog se prijavljam za peko prekmurske gibanice -moji jedci jo ponavadi pohvalijo in jo bom naredila tudi za naše srečanje ,lahko pa naredim tudi ajdove zlevanke -obe jedi sta značilni za Prekmurje .Kaj pravite?Lahko pa sama predlagate kaj naj še po prekmursko skuham ,ni problem. lp Marta

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

19. jan 2006 13:36

Jaz predlagam da gremo v Mc Donald"s!! Ne, ne... šala mala. Z vsemi štirimi podpisam Jernejov predlog. MissLady

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

19. jan 2006 13:51

A si se ustršila, kaj? Najbrž si že slišala kamne leteti, da si se tako hitro premislila glede Mc Donald"sa. Dolores

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

19. jan 2006 13:55

Jernej &co, jaz sem absolutno za piknik v naravi- meni osebno nič ne diši stiskanje v kakšni zakajeni gostilniški sobi.... Zajčjo sem predlagala samo zaradi narave in okolice - včasih sem živela tam blizu zato jo poznam, same gostilne pa ne- in ti čisto verjamem, da si imel slabe izkušnje- torej Zajčja odpade- je tudi okolica Pekla lepa in zanimiva... bi se pa morali res dobro organizirati, kdo pride in kaj prinese /torej v anketo bi dali predloge za jedi(mesne, zelenjavne, sladice)- ...bi bila kar kriza če bi bilo samo meso in cukr, pa nič zelenega :)))) evo jaz se javim za zelenjavo ..... lp Taja Sporočilo je spremenil(a) taja dne 19. jan 2006 13:56:59

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

19. jan 2006 13:59

Jaz sem tudi iz Ljubljane, bi mi kar odgovarjalo tukaj, če že na Irsko ne grem. Dobra lokacija po izkušnjah, tudi za spomaldi, je Skok šport v Tacnu. Poleg tega, da imajo vse za peko na žaru oz. pripravo hrane prostem, imajo prostor za odbojko in tudi za kaj drugega se lahko odločimo. Za otroke bo tudi lepo poskrbljeno. Zraven je kajakaška proga (se lahko kdo preizkusi-haha). Nam ni bilo dolgčas. Irena Sporočilo je spremenil(a) Irena19 dne 19. jan 2006 14:06:53

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. jan 2006 14:24

Ne se bat, garantiram, da ne bom prinesla s sabo čisto nič mesnatega Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti