Praznična peka

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

13. nov 2011 20:20

olivaB tudi jaz se psihično pripravljam na potico.in sicer čokoladno in potratno :) upam da ji uspe

ledenka_

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. nov 2011 22:01

Potica po temle receptu je odlična. Jaz zmanjšam količino sladkorja in dodam sol, vanilijo ter rum. Se še ni zgodilo, da mi ne bi uspela. Odkar sem odkrila recept, jo pečem približno 1x na mesec, narežem in spravim v zmrzovalnik.

 

http://www.kulinarika.net/recepti/1176/sladice/orehova-

Vanja

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

14. nov 2011 5:45

http://www.kulinarika.net/recepti/12295/sladice/kandira

Tole bo moje darilo prijateljem in sorodnikom. Fenomenalen okus in  nezahtevna priprava, brez pečice.

Bio pomaranč ni  lahko dobiti pri nas, dobijo pa se skoraj  povsod v sosednji Italiji. Jaz jih kupujem v Gorici.

 

 

Kotarca

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. nov 2011 20:20

Letos še nisem gledala za bio pomarančami, ker pač zame še ni prišla sezona pomarančnih in limoninih lupinic, ampak še vedno sem bio pomaranče in limone  brez težav dobila v (skoraj) kateremkoli Mercatorju ali Sparu, pa so po mojem tudi pri drugih večjih trgovcih. Običajno so pakirane v manjših mrežicah po par sadežev.

Sonja

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

14. nov 2011 20:27

Ledenka, lepo, da bom imela nekoga za vzpodbudo  Hvala enako, držim tudi jaz pesti zate! Bova lahko potem po praznikih poročali kako bo šlo 

Vanja, hvala za ta recept! Zgleda dokaj enostaven (za potičko). Je dobro na kaj ekstra pazit? 

OlivaB

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

14. nov 2011 20:50

olivab, seveda bova ena drugi v korajžo in držale pesti ena za drugo :) najbolj me je strah tega ker testo rado odstopi od nadeva, mislim da je to največja težava pri peki potic.

upam da nama uspe

 

kotarca sem vesela da si prilepla recept za kandiranje pomaranč, saj sem ga iskala. bom letos tudi sama kandirala, ker imamo domače pomaranče-te so najbolj bio. zanima pa me, če je potrebno odstranit celotno belo "mrežico, lupino" za kandiranje?

 

lp

ledenka_

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. nov 2011 5:42

Tudi mene je bilo strah delat potico, nasploh sem se kvašenega testa bala kot hudič križa. Potem mi je enkrat v nulo uspela velikonočna pletenica s kandiranim sadjem, ko pa je začel testo  za potico mesit kruhomat, je pa vse postalo igračkanje ..

 

In potem je nastalo to:

http://www.kulinarika.net/recepti/11256/sladice/potica-

 Tako da če sem jaz zmogla, boste ve tudi.

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. nov 2011 6:16

Kotarca je napisal/a:

Bio pomaranč ni  lahko dobiti pri nas, dobijo pa se skoraj  povsod v sosednji Italiji.
Kotarca

No, to pa ne drži. Ko je sezona zanje, jih imajo skoraj povsod, tako limone kot tudi pomaranče, vedno pakirane v mrežicah. Poleg zgoraj omenjenih trgovin jih imajo vedno tudi v Hoferju. Njihova sezona prihaja.

rimljanka

msegov  

član od: 7.8.2010

sporočila: 493

15. nov 2011 8:36

Pri nas pa je še vedno potica mamino delo ... Saj ne da je ne bi znala pripraviti tudi jaz, ampak v ta del se pa res ne vtikam, saj čez mamino potico je pa res ni! :)

Mama je pri nas bolj za take stvari kot so potica, štrudelj, buhteljni ... Jaz pa bolj za piškote in eksperimentiranje! :)

msegov

urska79  

član od: 24.5.2009

sporočila: 105

15. nov 2011 8:40

Ker prihaja Miklavž( da ne odpiram nove teme) kaj pečete za miklavža razen miklavžkov in parkelnov.

Letos bi naredila rada malo miklavževe peke, pa ne vem kaj naj pečem za miklavža.

Imate isto peko kot za božič?

lp

urska79

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti