Dopust v turčiji

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

26. jul 2008 15:08

No zdaj smo že doma po 14 dnevih lakote,uživanja morja, sonca in vročine. Mislim, da če bi si tako hrano privoščili pri nas v hotelih bi bili kmalu vsi zaprti. Krompri v kosih kuhan v mleku za zajtrk! Kebab samo 1x v 14 dnevih. Skratka stradanje in hujšanje pa skoraj romanje v Mc Donalds. Ampak dobro smo se imeli in sedaj samo še to šteje! Bili smo skupaj cela družina ( tudi naša 21 letnika) pa naša tamala in samo to je pomembno. Vendar nikoli več v ta hotel, pa če mi plačajo. Lep dolenjski pozdrav vsem! tarčica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

26. jul 2008 19:34

Hja, Angleži pravijo, da je veselje nad nizko ceno občutno krajše od razočaranja nad kvaliteto. Če v katalogu iščeš le nizko ceno, se moraš že vnaprej pripraviti na to, da boš imel nizka pričakovanja. Cenene počitnice so po moje priporočljive le za mlade popotnike, ki tako ali tako vandrajo naokrog in hotel rabijo le za prespat. Če greš pa na počitnice, ki jih misliš preživljati nekje okrog hotela, pa je le treba razmisliti o tem koliko stane letalska karta in koliko na dan ostane od razlike plačane cene. Tudi doma se običajno ne da delat čudežev iz drobiža. Lisa

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

26. jul 2008 22:51

Pa saj niso bile poceni, hotel s 4 zvezdicami pa tudi ne bi smel biti tak kot je bil. Vseeno premalo ponujajo za toliko denarja, saj 4ooo e ni tako malo denarja. Ni bil niti na nivoju naših najslabših hotelov, kaj šele s štirimi zvezdicami pa še nekakšen plus zraven. Sem pač imela srečo, da sem našla takega. Bo to šola za naprej, ker ne gremo več izpod 5 zvezdic. Lahko noč vsem skupaj! tarčica

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

17. okt 2008 20:39

Glede na to, da se vas je večina že vrnila iz počitnic in ste polni novih vtisov, vas prosim za pomoč. Z ljubim se te dni odpravljava na zaslužen dopust in se nekako ogrevava za Turčijo. Na žalost pa slovenske turistične agencije vozijo samo še v najbolj turistične kraje in med temi moram izbrati. Nikakor nisem tip človeka, ki bi dopust preživela samo v hotelu (v zlati kletki), zato mi je pomemben tudi kraj dopustovanja. Pregledala sem kar nekaj forumov in večinoma ljudje pišejo samo še, kakšna je bila hrana in animacija v hotelih. Mene pa zanima tudi mesto in okolica. Rada bi, da je plaža lepa, saj bi se rada kopala v morju, če bodo temperature to omogočale in da je mestno jedro prijetno za večerni sprehod ter da je tudi kakšna malenkost za pogledat, ne pa sam novodoben beton. V diskoteke ne zahajava, tako da to ni nek faktor, rada pa imava kulturo. Trenutno se odločam med Antalyo in Side, ampak predvsem za slednjega ne najdem kaj več, kot da je mesto polno antičnih ostankov (agencije ponujajo še Alanyo, Belek in Kemer). Mi lahko pomagate s kakšno vašo izkušnjo. Če bi naše agencije ponujale kaj več, bi se z veseljem odpravila v Fethiye, ki leži v manj turističnem predelu ob čudoviti plaži, a žal to ni mogoče, zato se moram zadovoljiti z zgoraj omenjenim. Hvala. Lep konec tedna magnolija Sporočilo je spremenil(a) magnolija dne 18. okt 2008 09:30:28

n24  

član od: 12.5.2003

sporočila: 76

17. okt 2008 21:38

Pred mesecem sem se vrnila s 16-dnevnega potovanja po zahodni Turčiji - s turistično agencijo. Leteli smo do Istanbula in potem z avtobusom naokrog po manjših mestih, ogledali smo si Pamukkale, Efes in veliko drugih znamenitosti, šli do bolj turističnih krajev (Antalya, Alanya), se vozili na ladjici in se kopali v manjših zalivčkih, peljali smo se čez gorovje Taurus (prepadna cesta!) do Kapadokije in potem mimo Ankare nazaj do Istanbula. Sicer je bilo veliko vožnje, a se splača.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti