Avtomobili

Fiorentina  

član od: 5.7.2004

sporočila: 39

28. maj 2007 14:19

Pozdravljeni! Jaz pa sem se odločila, da bom kupila novega Fiat Punta (Grande), ker mi je res všeč, sicer ga bom kupila šele enkrat jeseni (septembra/oktobra), ko zberemo, po predvidevanjih, dovolj dnarčka:) Če ga kdo ima ali pa če si ga ogleduje bi bila vesela kakršnih koli informacij več. Pa srečno vožnjo vsem! Lep dan, F. Simona

n24  

član od: 12.5.2003

sporočila: 76

28. maj 2007 14:44

Vsekakor ne priporočam R Clio. Sama sem kupila novega (2002), takoj ko je potekla garancija, mi je začel ropotati ventilator za zrak (in mi še sedaj, ker je predrago za zamenjat in sem se pač navadila), gumb za 4 žmigavce ne dela, menjati je bilo treba vse vžigalne tuljave (4x15.000 SIT+ delo), sprednje leve žarnice ne morem sama zamenjati, sovoznikova šipa se zatika in je raje ne odpiram, zadnji sedež se ne zatakne več in sovoznikov sedež se težko prevrne naprej,...Še bi se kaj najdlo, ker je tako "šlampasto" narejen. Mi je serviser povedal, da je približno 1 avto na 100 pač tak, žalostno. Redni servis je pa drag, skoraj kot registracija. Lp, Nataša

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

28. maj 2007 15:40

Tudi sama sem si za 50 rojstni dan kupila Clia. Žre mi olje- približno liter na 5000km, pa so mi na sevisu rekli, da je to normalno. Istočasno sta ga kupila še dva prijatelja pa teh težav nimata. Sedeži mi povzročajo podobne težave kot jih je navedla Nataša, ventilator tudi, pa še bi se kaj našlo. Prej sem vozila petko, kisem jo podedovala po očetu, še prej pa Jugota, vendar še vedela nisem, kje se doliva olje. To je bil moj prvi nov avto in najbrž tudi zadnji, ker prehitro zgublja na vrednosti. Lp! bios

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

28. maj 2007 16:35

Glede oderuških cen-reden servis na 60 000 km me je lani stal okroglih 90 000 bivših sit,tuljava za vbrizgavanje goriva 15 000 sit (ima pa 4) in imamo to smolo da zamenjamo vsaj 3 letno.Prej smo imeli seat toledo in se od trenutka ko smo kupili megana tolčemo po glavi.Mislim da v bodoče pri naši hiši renaulta ne kupimo več. Bernarda

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

28. maj 2007 16:43

Aja,glede kartic-dobiš 2,samo mi smo dugo dobili šele po 2 mesecih,ko sem zagrozila z tržno inšpekcijo-kupili smo namreč rabljen avto(v avtohiši,ne privat).Če ju pa bognedaj izgubiš,te lepo toka kakih 1000 evrčkov za nabavo novih in popravilo računalniškega sistema v avtu. Bernarda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. maj 2007 17:02

To je sicer grdo posploševanje, ampak odkar so nam v eni od Renaultovih avtohiš ko smo jim dali v prodajo rabljen avto, ukradli ven avtoradio, se pri omembi Renaulta vedno spomnim na ta dogodek in me mine. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

28. maj 2007 18:17

Imam Megane karavana, diesla. S fantom sva noro zadovoljna, najbolj z precej bolj redkimi obiski na bencinski črpalki (1280km z 60l diesla), udobnostjo in varnostjo avto. Priporočam. Lp, polona

dark_lauron  

član od: 21.5.2007

sporočila: 25

28. maj 2007 18:40

Osebno mi je najbolj všeč Nissan 350Z. Me spominja grozno na našega starega fičkota (Zastava 750 ali Fiat 500). Sicer cena ni zelo ugodna (okoli 40.000 eurov), ampak vseeno. Vsekakor avti manj ki pijejo bolj so dragi. Stari diseli lahko grejo tudi na mešanco med uporabljenem oljem in alkoholu. Zelo "ekonomično" L.P. dark_lauron

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

28. maj 2007 19:19

Jaz pa bi izbrala Toyoto - avto, ki se ne kvari!! V svetu splošno znano dejstvo. A, si je žal ne morem privoščiti, ker so cene kar visoke. Naj vam omenim, kako je pred nekaj leti kolega kupil Toyoto Corollo nekje v Domžalah: Ko je prišel po nov avto, je bil do avta položen rdeč tepih!! Sam lastnik ga je pričakal s šopkom in mu osebno izročil ključe vozila ter mu čestital za odličen izbor!! V treh letih ni dal na avto niti tolarja. Sedaj, ko se mu izteka garancija, pa so ga iz servisa sami opozorili, da se mu izteka garancija in da naj še pred iztekom pripelje avto, da mu bodo, seveda brezplačno, uredili vse potrebno - menjali so cel zapiralni mehanizem šipe, ker se je menda malce slišal top zvok, ko je prišla šipa do vrha - kolega je rekel, da tega sploh ni slišal, pa še nekaj malenkosti. Hja, temu se reče dober poslovni odnos. lp, vanjatajnsek

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

28. maj 2007 22:31

Na vsak način se moram strinjati z vanjotajnsek! lp veverica cak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti