Siol tv, t-2

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

26. okt 2009 20:35

zelo sem razočarana nad siolom, ko bo prva možnost zamenjam operaterja, anitram1

barbara***  

član od: 1.7.2004

sporočila: 62

29. okt 2009 17:32

Imamo Siol, ker druge opcije pri nas zaenkrat ni. Žal nismo zadovoljni in takoj ko bo - če bo možnost, menjamo operaterja. barbara

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

29. okt 2009 19:07

Tudi mi imamo Siol trojček in je prava katastrofa.Največkrat "zašteka"med vikendom tako ,da ne moreš ne gledat tv,ne dela računalnik...Ne vem zadnje čase se mi zdi ,da je čedalje slabše.Ko bo možnost bomo tudi mi zamenjali ponudnika. janadam

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

30. okt 2009 13:54

Se bom kar sem "pristulila" A mi lahko kdo pove, kako ste kaj zadovoljni z UPC Telemach? Z mozem sva se ze nekako 70 % odlocila za njihov trojcek paket za 60 evrov ... Najraje bi seveda imela opticni prikljucek, vendar ga tu, kjer zivim v Mb, se ni na voljo. Bom zelo hvalezna za vase predloge ... lahko pa temo tudi malo zasmetite, nimam nic proti !! lp Nena Nena-morje

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

30. nov 2009 7:47

Ali ima kdo Siolovo optiko in kako vam deluje, kakšni izpadi, hitrosti?

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

30. nov 2009 9:03

Že nekaj let imamo UPC Telemach, oziroma prej njihove predhodnike v MB in smo z njimi zadovoljni. Imamo pa ločeno internet in TV. Izpadi so minimalni, če pa gre kaj narobe, pa so njihovi fantje zelo prijazni in potrpežljivi tudi z uporabnicami, ki nimajo pojma o računalnikih , da se problemi rešijo. Upam, da zdaj, ko sem jih pohvalila ne bo šlo kaj narobe. Otilija

neznan uporabnik

30. nov 2009 9:51

Ne vem, kako da tako kritizirajo Siol. Mi ga imamo približno pol leta, pa razen začetnih težav dela zelo dobro. ajda66

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 255

30. nov 2009 11:46

Imamo T2 - digitalni TV x 3, internet, telefon - znesek cca 35 EUR .. zelo ugodno..Izpadov ni. Le majhen problemček pri programih RAI, kadar je nov film - kodirajo program. Drugače precej zadovoljna Mychelle

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

30. nov 2009 12:21

Pri nas imamo optiko.Vzeli smo siolov trojček.Ker imamo več tv in računalnikov smo vzeli varianto eno preko modema in dve preko siol kabelske .Internet je z največjo hitrostjo enaka je izhodna in dohodna hitrost.Od začetka je bilo kar nekaj prekinitev sploh za internet.Sedaj se nam to zgodi le še občasno,ponavadi,ko je res slabo vreme .Večinoma poleti ,ko so nevihte.Ker smo odjavili en sklop programov plačujemo trenutno za vse 47 e. Zaenkrat smo še kar zadovoljni z njim.Kar se tiče hitrosti. Me je pa zmotilo,ko so kar sami spremenili obseg programov in način plačila. kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti