Dododnina

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

21. sep 2006 9:06

Tudi jaz je še nisem dobila, denar za vračilo jim ne gre in ne gre iz rok. Oddali smo skupaj mož, tast in tašča in jaz, oni trije so že zdavnaj prejeli, ker so bile minimalne razlike, jaz, ki uveljavljam otroke konec leta, pa še vedno čakam. jana 07

goranka  

član od: 26.9.2005

sporočila: 86

21. sep 2006 9:26

Konec avgusta sem poklicala na davčno,gospa s katero sem govorila je bila zelo prijazna in mi je razložila,da niso imeli podatkov s strani dodatniega pokojninskega skladain da te podatke sedaj imajo,tako,da lahko odločbo z možem pričakujeva v začetku septembra.No odločbe še nisva prejela,mogoče je mislila v začetku decembra?????? gogi

mandelj  

član od: 6.5.2004

sporočila: 90

21. sep 2006 9:29

Tudi še čakam, saj dobivam nazaj. Žena pa je prejela odločbo že pred meseci (plačuje). Tako je pri nas vsako leto. LP

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

21. sep 2006 9:36

enako - mož, ki je moral krepko doplačat je dobil odločbo že davno, jaz, ki bi morala podoben znesek dobiti nazaj - pa čakam. Ker je tako vsako leto, se ne morem znabiti občutka da to ni slučajno. Lisa

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

21. sep 2006 9:41

jaz je tudi še nimam. bom pa vsekakor mogla kaj plačat. sem pa slišala, da se je zataknilo, ker nekje niso dobili pravilnih podatkov od delodajalcev. mah, kje je sploh "keč" teh napovedi.. sej oni tko in tko že vse vejo, zakaj moramo še mi to pisarit, da se sploh ne spomnim kok listov je bilo letos, sem mogla ornk študirat kam gre kej! Scorpy

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

21. sep 2006 9:53

To, da ne dobijo pravilnih podatkov od delodajalcev je velikokrat le prazen izgovor, delam v majhni firmi, 11 ljudi, devet jih je dobilo dohodnino, so vsi brez olajšav za otroke, dve, ki te olajšave imava, še vedno čakava. jana 07

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

21. sep 2006 10:16

Čao, tudi jaz bom plačala, pa je tudi še nimam. Baje so se zmotili pri vnosu, tako so pojasnili vprašanje, zakaj odločbe še ni. Lep pozdravček, S.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

21. sep 2006 10:44

Tudi jaz še nisem dobila. morala pa bom nekaj malega doplačat. mimika

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

21. sep 2006 11:00

Jaz je tudi še nimam in sem čist besna. Tistih nekaj jurčkov, ki jih moram dobit nazaj tako čuvajo. Če bi se dalo zaračunavati obr, bi jih. Sej, če bi jim morala pa jst plačat, bi mi pa vzeli, če sama nebi dala. GROZA!!!!! alexis

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2006 11:02

Dokler te z Dursa ne pokličejo, da prideš osebno kaj pojasniti, ni panike. Enkrat bo odločba že prišla. Če pa odločba pride in je gor zelo visoka številka za doplačat, je treba pa narediti dve stvari in sicer: - napisati vlogo za odlog plačila in zaprositi za 12 mesečno postopno odplačevanje in zadevo opremiti s kolki - napisati utemeljeno pritožbo in zadevo opremiti s kolki. Skratka, dva dokumenta To je najbolje narediti v prvem tednu po prejetju odločbe. Z vlogo za odlog plačila ustaviš tisti postopek plačevanja (ne morejo ti poslati izvršbe) in morajo na novo narediti razpored plačil, nisi pa v zapadlem davčnem dolgu. Istočasno pa teče postopek pritožbe na odmero in se vidi, ali je utemeljena ali ne. Vsekakor pa gre za dva dokumenta (ne delati napake in spravljati odlog odplačila in pritožbo na odmerop v en dokument, ker bo potem Durs obravnaval samo pritožbo in do takrat, ko jo bodo rešili, bodo ugotovili, da ste vi še v davčnem dolgu. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti