Rovus - vodni sesalec

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

21. mar 2007 19:27

Točno, to je mrežica na pokrovu, ki drži črni filter,ki je zalepljen v gumo. Če daš v posodo preveč vode, ti le ta izteče skozi filter ki je na dnu sesalca.Seveda pa je pomemben tudi filter vstopnega zraka. Ta pa se nahaja pri strani sesalca. ropret

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

21. mar 2007 21:28

Jaz imam Batagelovo Igeo že vrsto let (kupila sem jo leto za tem ko so prišle na naše tržišče) in moram reči da sem z njo zelooooo zadovoljna, nobenih servisov, nobenih težav. Čisti zelo dobro in glede da je sin alergik, izredno lepo počisti tudi zrak. Operem z njo tudi vse oblazinjeno pohištvo in moram reči, zadovoljstvo do kraja. Je pa res, da jo moraš po uporabi očistiti, ali pa vsaj na vsakih 2-3 dni, ker če ne voda tako obupno zasmrdi, da če ga v tistem trenutku vklopiš, zasmrdi celo stanovanje. Pač ne moreš imeti vsega. Imam pa tudi 14 let star Vorwerk (el.metla), ki mi še danes služi brez težav - nobenih servisov.Le vrečko zamenjam enkrat na šest mesecev. To so res dražji sesalniki, vendar, ko vidim, kako tašča menjava sesalnike zaradi okvar, vidim, da v bistvu sploh niso tako dragi. Če traja sesalec 10 let se je že izplačal sam. No moji so se -oba. Ampak jih kar naprej še uporabljam. Pa srečno pri izbiri sesalca. Winnie

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

22. mar 2007 8:29

Super. Veliko različnih izkušenj. Ali lahko Rovusa vrneš, če z njim nisi zadovoljen?

lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti