Rovus - vodni sesalec

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

tema odprta - 15. mar 2006 18:37 | ogledi: 5.994 | odgovori: 13

Živjo,

Ali ima kdo izkušnje z vodnim sesalcem Rovusom?

lp

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

3. apr 2006 12:25

Ali ga res ni še nobeden sprobal?

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

21. mar 2007 13:16

Pa ga res še ni nobena sprobala?

Irinka  

član od: 17.11.2006

sporočila: 3

21. mar 2007 13:32

Jaz sem ga, ker se je stari pokvaril in sem hotela sprobati če sesa tekstilne obloge. Ni me prepričal; pa sem kar sumila da bo tako, ker v reklami sesajo z njim samo gladke površine. Mogoče je za te dober, ampak itisona pa ne posesa, niti pod razno. Tudi v trgovini Big Bang so mi svetovali, da ti vodni sesalci niso ravno dobri, ker da imajo veliko reklamacij in da niso najbolj higienični-vlaga, v kateri se razne bakterije bolj množijo. No, ne vem, najbrž je odvisno za kaj ga boste rabili. Irinka

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

21. mar 2007 13:58

Ja jaz ga imam ,najprej sem ga imela samo mesec dni pa ni sesal več,pa pregreval se je zato sem ga vrnila.Dobila sem novega pa se mi je tudi ta regreval zato sem spet reklamirala,pa mi je operater rekel ,da moram večkrat čistiti filter na pokrovu zdaj ga čistim in je vredu tudi sesa super za moje potrebe dobro ZAENKRAT. Verjetno je krivo to da se filter zamaši in potem ne vleče in se pregreva. Bom vidla kaj bo. runo01

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

21. mar 2007 14:16

Hvala obema za odgovor. Jaz sem imela na probi Batagleovo Igeo (vsaj mislim, da se ji tako reče). Tega je že eno leto, pa me tudi ni prepričala.

Čiščenje se po sesanju šele začne. Pa ne talnih površin ampak sesalca. Prede opereš posodo in filtre, bi lahko že mirno prebrala vsaj eno daljše poglavje v kakšni zanimivi knjigi. Če pa to ne narediš, pa smrdi iz sesalca.

 Lani sem kupila tudi sesalec za tuševe točke - brez vrečke. Tudi če ima res 2000 W kot piše, vleče samo na gladkih površinah.

Zato še vedno sesam z mojo "pikapolonico" na vrečke. Pikapolonica mu rečem zato ker je čisto majčken Simens rdeče črne barve. Lahek in okreten, pa še vrečke dobim v Mercatorju in mi jih ni treba iskati po raznih specializiranih trgovinah.

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

21. mar 2007 15:59

Dj, ker imam sina astmatika, se tudi jaz že 13 let ubadam s sesalci. Takšnimi in drugačnimi. Zdaj imam Rovus in sem z njim ZADOVOLJNA. Res je treba filtre čistit, pa vendar meni odlično posesa, pa še tistega letečega praha ne opazim več. Prej sem imela sesalec z vrečko. Kap od kapi. Praha ko blata, zdaj je zrak res bolj čist. mai

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

21. mar 2007 18:30

Dober dan! Tudi pri nas imamo rovus, ki se je pregreval, in ni dobro posesal skoraj ničesar. Zato sem odstranil peno,ki je na mreži, ki drži zadnji filter. Sedaj pa sesa kot nor, vendar pa nikakor ne smem imeti več vode v njem kot je označeno- rajši še malo majn. Zanima pa me, če uporabljate priložene dišave ali kakšne druge? ropret

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

21. mar 2007 18:47

Jaz uporabljam priložene dišave,so kar uredu.A to je mrežica na pokrovu ki jo odpneš in očistiš,ker jaz to operem in skrtačim in osušim je pa treba dokaj redno čistiti,če ne vleče. runo01

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

21. mar 2007 18:47

Enkrat smo se o njem že pogovarjali in si lahko prebereš odgovore.Mi smo z njim zadovoljni,v dnevni imam tapison in mi dobro posesa.Z njim sesam enkrat na teden,tako očistim celo hišo,za sproti pa imam tamali rovus.Pa tudi dela s pospravljanjem sesalca ni veliko,posodo pomijem ,jo dam na balkon da se posuši in pospravim.Do sedaj mi še ni nič smrdelo.Dišav pa ne uporabljam. lp goga

rozika  

član od: 12.3.2006

sporočila: 24

21. mar 2007 19:27

Jaz imam Batagelovo Igeo in moram reči, da sem z njo zelo zadovolnja, je pa res, da je vodni sesalec po uporabi treba očistiti. Uporabljam ga enkrat na teden, za vsak dan pa imam Zepterjev sesalec.Pri vodnemu sesalcu vsaj veš da je prah v vodi, pri navadnem sesalcu pa se ti prah vrača nazaj v prostor. Meni ni problem po uporabi očistiti posodo, filtre in ostale stvari. Je pa to stvar vsakega posameznika. rozika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti