Komarji

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. sep 2005 16:23

Tudi sama imam probleme s komarji. Kljub temu, da imam na oknih mreže proti vdoru mrčesa v hišo, se komar priplazi skozi mrežo. Kako komarju uspe, ne vem. V Egiptu odganjajo komarje z aparatom, ki spušča bel dim (naredi se dimna zavesa). Pravijo, da je v aparatu nafta, ki jo kurijo. To delajo vsak dan v mraku. Kot vem komarji ne poginejo, verjetno gredo k sosedom! Meni pred ubodi pomagajo dolge hlače, bluza, po dležnjih se namažem s sredstvom proti komarjem. Če pa sedim pred hišo imam prižgano svetilko, ki privlači komarje in jih ubija ter posebne svečke, ki tlijo. Vseeno pa me tudi ugriznejo. Če je pa le hudo, spim ogrnjena z baldahinom, ki obkroža mojo posteljo. Tako drage sotrpinke, probleme imamo vsi. Morda bomo dobili še kakšen dober nasvet. LP Migla

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

17. sep 2005 19:40

Migla, poskusi poškropiti mrežo proti mrčesu z biokilom...A ti ga pošlem???? Pa lp brez pikov... juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti