Siri za pico!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. nov 2005 14:41

Turška je pa res zakon. A misliš tisto s čebulo in mletim mesom, pa v obliki ladjice??? Sem bila poleti en teden v Berlinu in sem cel teden živela od turške hrane. Loni Makaroni

ladybug  

član od: 30.11.2005

sporočila: 65

8. dec 2005 10:13

Po moje je pica ena izmed obširnejših tem kulinarike, lahko pa tudi nekulinarike, ker je v mnogokateri piceriji prav grozna. Ponekod očitno sledijo trendu več je bolje in jo obložijo do onemoglosti. Sem že jedla pico, kjer na sredini ni bilo več razločiti testa, vse je bilo razmočeno z obilo maščobe, ki se je izločila iz sira...BLJAK!! Tja torej ne grem več!! Definitivno pa se bom od prejšnjega vikenda naprej redno vozila v Srednjo Vas v Bohinju. Najboljša pica na svetu, cena pa za naš gorenjski turistični okoliš presenetljivo nizka! Toplo priporočam, splača se celo nekoliko dalj voziti! vendar previdno pri naročanju... pice so zelooooooooo velike! ladybug

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti