Torta tipkovnica

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. jan 2005 10:08

Veri, smo na vezi, ker imam ta vikend že kar splaniran. Sploh pa ne dvomim v tvoj uspeh. ;)

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

28. jan 2005 12:12

Košarkaške žoge so sedaj v vseh barvah, tako da sploh ne potrebuješ črne barve. Bela, rumena, vijola,; bela, modra; takšne barve so sedaj na košarkaških žogah... PACKA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

28. jan 2005 12:22

Ma, ja, saj vem, pa oranžno črna je najlepša:) In ker sem dobila črno barvo (Nada, najlepša hvala še 1x!) ni ovir:) Pa večinoma se še vedno igra z oranžnimi... Veri

mihana  

član od: 22.9.2004

sporočila: 122

29. jan 2005 11:10

hvala vsem mihana

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. feb 2005 13:08

Evo, uspela mi je torta v obliki košarkarske žoge! Nada, hvala za črno barvo, brez nje ne bi bila prava:) Meni se zdi, da bi lahko naredila precej lepšo, če ne bi bila tako neučakana in bi počakala, da se krema malo strdi, da mi ne bi med polovicama ven tekla med oblačenjem z maso, ampak na koncu je kar dobro zgledala, sva jo slikala s telefonom:) Naredila sem dve polovici v cedilu, oboje po mojem biskvitu, ki sem ga dala v bazo (svetli biskvit), potem sem obe polovici izdolbla, napolnila s kremo iz skute, smetane, vanili in navdnega sladkorja in ananasa, ju pritisnila skup (pred tem bi morala počakat, da se krema bolj strdi) in oblekla v eno svojo ala ticina maso, samo z veliko manj sladkorja, ki sem jo obarvala oranžno, potem sem pa del te mase še obarvala črno in jo oblikovala v proge, kakršne so na košarkarski žogi:) Za prvič kar ok - samo problem sem jo imela postrešt, zato sem jo dala kar v eno skledo:) Ne moreš met namreč trdne torte, ki bo sama stala, če jo hočeš met totalno nabasano s kremo... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti