Smem prosit?

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

24. jan 2012 22:50

frina res lepo napisano, se popolnoma strinjam s tabo

ledenka_

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

24. jan 2012 23:39

Frina 

Kitanna

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

24. jan 2012 23:42

Lepo napisano! Bravo!

jermat

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

24. jan 2012 23:57

Jaz se včasih kar nasmehnem, ko odprem kako staro temo. Namreč, ne vem v naprej, da je stara, ko preberem 2, 3 odgovore, pa to takoj ugotovim, ker je bilo splošno vzdušje odgovorov neprimerno bolj pozitivno usmerjeno, miroljubno, vljudno. Odprite kako temo iz leta 2002, 2005, 2007.

perpetua

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

25. jan 2012 5:50

Bravo Frina - to je tako lepo in resnično napisano. Sama se skušam držati načela, če nimam kaj pametnega napisati in se zadeva ne tiče teme, raje ne sodelujem. Najbolj me pa moti, ko vidim zapisano - pa strička gugla vprašaj - vsi nismo ali niso enako spretni za računalnikom in kar je nekomu samoumevno, se drugemu še sanja ne - pa tudi vsi nismo ali niso enako spretni v drugih jezikih. Pomagajmo si, če pa se nam ne da ali ne zmoremo - prste stran od tipkovnice ali jezik za zobe. Veliko, veliko lepše nam bo. Beseda napisana (izgovorjena) ne vrne se nobena.

Mislim,da smo nekaj dragih "ladij" že izgubili in škoda bi bilo vsake nove "žrtve". Vsak posebej in vsi skupaj smo enkratni in neponovljivi in tale mozaik imenovan kulinarika je tako edinstven prav zaradi vsakega najbolj drobnega kamenčka, ki ga sestavlja.

Iščimo dobra sporočila v napisanem - včasih je kdo v svojih besedah le malo manj spreten in stavek zveni drugače, kot je bilo mišljeno.

Lep dan vsem skupaj in veliko prijetnih uric "starim ladjam"na naši kulinariki , novim pa - dobrodošle - dobrodošli  med nami.

 

 

 

 

tedyka

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

25. jan 2012 6:48

Bravo, Frina! Popolnoma se strinjam s teboj. Sicer te osebno ne poznam, ampak si mislim, da moraš biti res čudovita oseba. Lepo si to napisala, upam, da se bo nad tem marsikdo zamislil. Pa ta pravila naj ne veljajo samo za Kulinariko, ampak tudi na splošno v življenju. Lep dan.

leny

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

25. jan 2012 7:34

Vso spoštovanje Frina, sem iz istega testa kot ti, zato se več na strani kulinarike ne dopisujem, ker se mi zdi za manj vredno, ko dobim komentar, da skorajda nisem vsa popluvana.

Vse pohvale si zaslužiš

GOGICA

kozamurnik

sporočila: 2311

25. jan 2012 7:46

Dobro napisano, se strinjam Marsikoga pa zelo moti da nekdo, ki kaj rabi, pa najsi bo podatek ali stvar, nima niti toliko osebne kulture, da bi na začetku ali koncu napisal hvala ali prosim. Da o maltretiranju jezika, kot je napisala ena pred mano, niti ne govorim. No in če nekdo tako začne post, se ne čudim, da v odgovor dobi to, kar je iskal, oz. kar si napisala. Lepo je, če si pomagamo, svetujemo in tudi kaj podarimo. Odbija me pa kakršnokoli namerno (tudi najmanše) "izkoriščanje", pa reklamiranje, pa komoditete, da naj nekdo namesto nas išče in sprašuje. Vse prej kot lepo je "krasti" čas in tudi denar ljudem, ki so v dobri veri pripravljeni pomagati. Lep, prijazen dan vsem ! murnik

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

25. jan 2012 7:47

Frina, kapo dol! Ne vem, kako si prišla do ideje, da zapišeš, kar si zapisala, ampak moram reči, da si zadela. Tudi sama sem začetnica in ko sem se na forumu kaj oglasila, sem kmalu dobila kakšno "po zobeh". Uau, pa kaj sem vendar storila, oz. zapisala takega, da je bilo to potrebno?! Počutila sem se odveč in občutek sem imela, kot da je ta stran namenjena samo "par" izbrancem. Kot da sem odveč.

Res, frina, čestitke, točno taki so občutki, kot si zapisala.

So mi pa tvoje besede dale misliti, da nikomur nisem nič žalega zapisala in se nimam česa sramovati ali imeti občutka manjvrednosti. Mnenja in vprašanja so, da se lahko informiraš in znanje deliš, ne pa da žališ. Zato tudi sem na Kulinariki, ker več glav več ve in marsikaj dobrega sem ža tu pobrala. Hvala vsem.

 

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti