Keramična posoda od delimano

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 7:23

Brgita, daj si ti za denar, ki bi ga namenila za vok, kupiti kaj drugega, Delimano ali katerokoli drugo znamko pa kupi, ko boš naredila študijo, kaj pravzaprav rabiš in za katere potrebe. Ne pa da ti nekdo vslijuje svoje mnenje (ok, predvsem svoje izdelke) preko telefona.

Ne vem pa nečesa, zakaj mora biti za pripravo zelenjave nujno ravno vok? Sama jo pogosto delam, pa moram reči, da voka pri tem ne rabim.

Loni Makaroni

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

29. feb 2012 9:36

Ja, sej ne vem....nekako me prepričujejo, da naj poskusim vok. Rada bi samo, da še ostali zaužijejo malo več zelenjave (razen tiste, ki jo skrijem v omake, hhahha). Preštudirala sem že goro receptov z zelenjavo, samo kaj ko pol sama sedim za mizo .....

Brgita

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 11:10

No, vidiš, saj zase pa lahko skuhaš tudi brez voka... Iz voka bodo probali prvič, drugič, potem bo pa spet isto in boš sama za mizo. Saj veš, kako je z novitetami. Sem leta nazaj pod mus rabila pekač za vaflje, naredila sem jih 2x in pekač dala dalje, pa še kaj takšnega bi se našlo.

Loni Makaroni

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

29. feb 2012 11:23

Hojla!

Se strinjam z Loni,sama imam že kar nekaj časa vok ampak ga sploh ne uporabljam več, vsako zelenjavo ki jo delam v ponvi jo delam v posodi diva, ki sem jo kupila v merkurju tako dobre posode še nisem imela in sem zelo zadovoljna.To je posoda ki ima kekamični premaz.Originalni litoželezni vok je težak  čiščenje in  vzdrževanje pa je veliko bolj zahtevno kot pri keramični posodi.To je seveda stvar okusa, mogoče je kdo prepričan da je tudi jed v voku drugačnega okusa.

L.P.

mijamarija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 14:14

mijamarija, verjetno si mislila Biva, imam tudi sama dve njihovi posodi doma, vzela sem ju, ker ju lahko uporabljam tako na indukciji kot v pečici, predvsem pa je bila ponev za palačinke v primerjavi z ostalimi za indukcijo prav smešno poceni.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. feb 2012 14:22

Brgita je napisal/a:

Ja, sej ne vem....nekako me prepričujejo, da naj poskusim vok. Rada bi samo, da še ostali zaužijejo malo več zelenjave (razen tiste, ki jo skrijem v omake, hhahha). Preštudirala sem že goro receptov z zelenjavo, samo kaj ko pol sama sedim za mizo .....



Brgita

 

Kdo te prepričuje, da kupi vok?

 

Otroci bodo okusno pripravljeno zelenjavo jedli ne glede na to, v kaki posodi je skuhana. Razen če si blazno navdušena kuharica kitajske hrane, je nakup voka odvečen. Ker tudi zelenjava, prepražena na soji, je po enem tednu nezanimiva.

 

Vanja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. feb 2012 14:53

Izposodi si vok in poskusi, če bo v njem pripravljena zelenjava domačim sploh všeč. Je namreč bolj 'surovega' okusa, hrustljava.

Pri nas se obnese 'trik', da zelenjavo pripravimo tako, kot bi testenine - skuhamo jo in nato prelijemo z otrokom najljubšo omako. Zanimivo, pri 'belih' omakah sploh ne odkrijejo, da je spodaj korenček.

tulka

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

1. mar 2012 8:57

Res me najbolj prepričuje brat, ki je bil  eno leto "kitajc", zato tako navija....hahahaha. Ne more prehvalit  zelenjave, nudlov, cmočkov.... zanimivo - tudi riža se še ni naveličal......

Brgita

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. mar 2012 9:36

Potem naj ti pa on vok posodi

Loni Makaroni

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

1. mar 2012 9:59

Aha, al ga ubošček nima........bi se on pri meni švercal  

Brgita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti