Čas je za nogomet!!!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. jun 2010 15:41

Stara Evropa le ni tako švoh, pravkar so se Portugalci poigrali s Korejci. 7:0! Ubogi Korejci, se mi prav malo smilijo, tako dobro so se držali proti slavnim Brazilcem, še gol so jim dali, zdaj pa tak poraz.

saša

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

21. jun 2010 20:09

Ja, tvoje lokalne novice so res edine, ki so o tem porocale, zaradi vasih fantov iz Durhama.

Bravo Jure Robic.

Jerneja USA

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

22. jun 2010 14:03

Ampak da Vendelina ne komentira nogometa je pa nekaj čudnega, pa tako pogrešam njene komentarje reza

neznan uporabnik

22. jun 2010 14:42

Jaz tudi, jaz tudi!! Sploh ne vem, kaj mi je dovoljeno misliti, dokler ne preberem Vendeline jr. komentarjev japaja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. jun 2010 15:00

Mlinar, fantek in osel Moško na oslu mlinar je jahal. Fantek za mlinarjem peš jo je mahal. "Glej ga no!" meljejo za njima ljudje. Ded lepo jezdi, a fantek peš gre! Ste že to videli? Ste že to slišali? Ded lepo jezdi, a fantek peš gre!" Hitro z osliča zlezel je ded, vnučka posadil na osla sedet. "Eh, ti!" za njima zijala kriče, "mladi ti jezdi, a - stari, peš gre! Ste že to videli? Ste že to slišali? Mladi ti jezdi, a - stari, peš gre!" Mlinar in fantek nemudoma oba gori na osla sedet sta šla. "Viš ju!" za njima nekdo spet beza, "deda in vnuka živinče pelja! Ste že to videli? Ste že to slišali? Deda in vnuka živinče pelja." Ded z vnukom peš se poti, osel na dedovem hrbtu tiči. "Hoho!" krohoče se vse in reži, "mladega osla stari drži! Ste že to videli? Ste že to slišali? Mladega osla stari drži!" Zdaj pa samo še, kakor bi rekla lady Vendy, tko je shvatio, shvatio je... lp, proxima

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. jun 2010 15:05

Aja, da navedem še vir: ena od nenadkriljivih otroških knjig z naslovom Bajke iz balalajke avtorja Samuila J. Maršaka v prelepem prevodu Toneta Pavčka, ki jih je izdala leta 1961 založba Mladinska knjiga.

neznan uporabnik

22. jun 2010 15:10

Ampak res, proxima, tole si se pa dobr spomnila! Kar koli bodo naši nogometaši naredili, na koncu nič ne bo prav... No, upam, da ne bo tako japaja

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

22. jun 2010 15:12

Joj, proxima.....

Košuta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. jun 2010 15:28

Proxy, tale ti je bila pa "u sridu" Enhorabuena. Moj patriotsko nogometni prispevek gre takole: V nedeljo, 13. junija, sem v navijaški majici paradirala po lepem balearskem otoku in Španci so nam čestitali za zmago nad Alžirjo (kot bi mi brcali V petek 18. junija sem v navijaški majici paradirala po lepem balearskem otoku in mojemu napuhu ni bilo konca, ker sem v tem outfitu paradirala tudi pred britanskimi cornerji, kjer so opečeni Britanci gledali tisto mučenje z Alžirjo. Drugače je pa tako, da sem francosko repko odpisala že po fotkah - za moj okus so padli na fotogeničnem testu. Tudi me tista Puyolova frizura pri Špancih precej skrbi, hočem reči, če se jim bo kaj zalomilo, se jim bo zaradi tiste obupne čupe. Takisto si ne morem kaj, ampak portugeši so mi nekako neusklajeni. Ronaldo je lepi, ampak tisti, ki je dal včeraj prvi gol, tista frizura s "pomičnim krovovm" to mi nekako ne potegne. Enak faktor tveganja kot pri Špancih.... Iz naše skupine C sem po fotogeničnem kriteriju uvrstila našo repko in ZDA. Ti se bosta potem merili s Srbijo in Nemčijo. Srbijo sem dala naprej zaradi fotogeničnega kriterija, Nemčijo pa zaradi tega, ker ima vsak šport neko sistemsko napako in pri nogometu je sistemska napaka Nemčija joj, kako mi je futbol okej, ker si lahko tako politično nekorekten. Usta me bolijo od smeha. Od latinskoameriških mi je srčkan mehiški Marcos, pa čilska repka mi je okej. Argentci mi nikoli niso potegnili, sorči, ni konekšna. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti