Čas je za nogomet!!!

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

20. jun 2010 20:56

Pa kaj gledate nogomet samo takrat ko naš igrajo, kaj pa druge tekme. reza

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

20. jun 2010 21:53

Ah kje. Pri nas smo čist not, pozabili na ostali svet, samo še fuzbal gledamo. Ponavadi navijam za tisto ekipo, ki ni favorit, izjema so američani, kjer sem vedno za njihovega nasprotnika, pa na tem SPju nisem za Francoze, ki se že v štartu ne bi smeli kvalificirati. Sumim tudi, da se bo Italija spet prišlepala naprej, čeprav niso ničesar pokazali (si bom pa vsaj oči napasla). Trenutno si najbolj želim, da bi imeli Angleži ogromno problemov, ter da si jenkiji in Alžirci podelijo enako število golov

Ta moment mi je dolgčas, ker so Brazilci nekaj razredov pred Slonokoščenoobalci (menda se reče Ivorci, sam to ni po naše)

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

21. jun 2010 9:08

Mi smo prav veseli, da gre Italijanom slabo, brez zamere njihovim navijačom. Vendar živimo na meji in smo naveličani njihovega hvalisanja. Slišala sem, da je nek afriški vrač napovedal, da bo zmagala majhna država. Mogoče pa.........bomo to......... banana130

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. jun 2010 9:27

Iz vračevih ust v božja ušesa! naor

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

21. jun 2010 10:43

Samo upam da bomo preživeli sredo, ker je že sedaj napetost velika. Škoda pa je ker je tam doli mraz, da bolj skrivajo mišice reza

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

21. jun 2010 13:41

Menda so Angleži živčni in na smrt skregani. In berem, da se Rooney obnaša "kot razvajena primadona", pa še kdo bi se našel. Ja, zdaj bo pred sredo spet krožilo vse sorte govoric, ugibanj, računanj...

Da bi našim vsaj ratalo, jaz jim iz srca privoščim in jim želim srečo. Kdo ve - morda pa kateri od naših junakov zdajle v JAR-u bere Kulinariko in razlaga - "o, glejte, spagon, terezija, pa naor, pa banana130 - vse so za nas! Petkici grejo tudi v nos Francozi! Pa mamamia je nekaj napisala, daj Nova hitro poglej!"D

Navijamo dalje!

 

Košuta

Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 21. 2010 13:44

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

21. jun 2010 14:23

Da bi se vsaj Angleži oreng skregali, da bi imeli naši še več možnosti. reza

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. jun 2010 14:48

Angleži se ne kregajo med sabo, ampak s trenerjem. Med sabo mislim, da se kar dobro razumejo. Ne vem če bo zarad njihovih problemom našim kaj lažje, še vseeno bo težka tekma. Sploh pa je v naši skupini še vse odprto, vse 4 ekipe se lahko uvrstijo naprej, zato bodo šle na polno v zadnjo tekmo predtekmovanja. Jaz upam da se bo izšlo nekako tako, da gredo naši in Angleži naprej. Mam rada Angleže, ne morem pomagat 

Je pa zanimivo, koliko problemov imajo veliki evropski narodi na tem prvenstvu - Angleži (2 remija), Italijani (2 remija), Francozi (remi in poraz), Španci (poraz).

Bergant je zato na včerajšnji tekmi med Italijo in Novo Zelandijo izjavil: "Stara Evropa umira."

saša

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

21. jun 2010 15:10

Prav imaš, Spagon. Mene so najbolj negativno presenetili Španci. Se mi je zdelo, da še sami niso mogli verjeti, kaj se jim je zgodilo proti Švicarjem.

Francozom že zaradi načina, kako so prišli na SP (Irska!) bolj ali manj vsi privoščijo izpad že v predtekmovanju, da pri tem nesoglasij z Domenechom sploh ne omenjam. Angleži (Lampard) so danes zanikali, da so se skupinsko uprli Capellu, je bil pa zjutraj na enem od naših spletnih medijev precej dolg članek o tem, da v ekipi vladata negotovost in živčnost.

Ja, težka bo.

 

 

Košuta

neznan uporabnik

21. jun 2010 15:26

Sam dobre živce! Ja, bojo Angleži najbrž precej žvepla bruhnili na naše fante. Ampak Kek to ve in jaz verjamem vanj in v njegove Kekce japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti