Čevlji mi trgajo najlonke....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. maj 2010 8:44

Če dobra pedikura ne bo izboljšala stanja, potem kakšne srečne rešitve ni. Saj človek lahko popravlja in lepi kak šiv, ki se čudno viha na spodnji strani, ampak po dveh nošnjah si itak spet na istem, ko se provizorična rešitev podre. To je predvsem šola za drugič. Za nakup čevljev si je vseeno treba vzeti čas: poskusita se oba čevlja, z njimi se malo sprehodi gor in dol (čeprav je v trgovinah za to vedno manj prostora), pretipa se čevelj na spodnji strani in seveda se pogleda, iz kakšnega materiala je podloga (če je temna, bo puščala barvo na nogavicah, neodvisno od tega, koliko je čevelj stal), kako se obutev prime stopala.....ker kadarkoli človek vsega tega ne preveri, so v nadaljevanju težave. Vendelina jr.

neznan uporabnik

12. maj 2010 10:38

Teorija zarote pravi takole: Z neprimernimi čevlji se obvladuje množice. Za obvladovanje so najprimernejši čevlji z visoko peto. Pri teh je stik s podlago najmanjši. Kar pomeni manjšo ozemljitev. Hvalabogu, da se vedno več žensk ukvarja z oblikovanjem obutve, sicer bi teoriji zarote še verjela japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. maj 2010 23:56

Japaja, . Poznam nekaj prav super deklic, ki so  v štiklih totalno neobvladujoče.  Kako se moškim zmeša od visokih petk, raje ne govorim.

Vanja

neznan uporabnik

13. maj 2010 11:00

Eh, Vanja, meni je popolnoma jasno, da so štikle najbolj seksi zadeva (v kombinaciji z najlonkami na črto) že od pamtiveka. Ni bil point v tem. japaja

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

13. maj 2010 21:31

"High heels put your ass on a pedestal, where it belongs." Veronica Webb, supermodel perpetua

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti