Preživela z volkovi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

17. jun 2009 19:42

Roncolino je napisal/a:
[Jaz vsako knjigo,izmišljeno ali resnično,plagiat al pa nekaj totalno butastega preberm s srcem,ker se iz knjig največ naučim in mi dajo največ kar mi kdo lahko da... Roncolino

In tole je napisala ena srednješolka. Roncolino, super si, res.

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

17. jun 2009 19:51

Roncolino je napisal/a:
Khm,a ni ravno to razlog,da beremo knjige?Ne pa da se bunimo iz kje so vzete zgodbe in ali so resnične... Jaz vsako knjigo,izmišljeno ali resnično,plagiat al pa nekaj totalno butastega preberm s srcem,ker se iz knjig največ naučim in mi dajo največ kar mi kdo lahko da... In razburjanje ali je knjiga resnična ali ne je totalno nevmesno... Roncolino
Se popolnoma strinjam z napisanim. Bravo, dobro povedano! Follow your dreams....

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

17. jun 2009 20:20

Hm,hvala...si občasno prepisujem citate iz knjig in jih na vsake toliko časa berem.Super zadeva :) (moj najljubši: "Tisto noč se je končalo naše življenje.Če pa se že ni končalo,je bil to začetek konca" Tek za zmajem ) Roncolino

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

17. jun 2009 20:29

Razumem,vse vas razumem.Dolga leta sem brala romane,take in drugačne... Potem pa sem se odločila,da bi poskušala brati zgodbe iz resničnega življenja, zgodbe,ki jih doživljajo ljudje,ki so nekaj dali skozi življenje,zgodbe o tem kar so doživeli,koliko so pretrpeli itd....Zato me je morda razočarala knjiga,ker je na policah kjer izbiram in iščem knjige v katerih je zgodba nekega življenja resnična in me toliko bolj pritegne k branju. Upam,da sem dovolj jasno povedala zakaj me je to prizadelo. Zato,ker so mi odveč ljubezenski romani in kriminalke ali karkoli podobnega,kjer veš,da je vse izmišljeno(s tem pa ne trdim,da so te knjige slabe) Sem se pač zavzela za branje resničnih zgodb,ker mi to zaenkrat najbolj odgovarja... Morda se spet kdaj vrnem med ljubezenske romane... sarin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

17. jun 2009 20:31

Sarin, glede na to, da imajo vsake oči svojega malarja, je tudi vsaka resnična zgodba samo ena od interpretacij realnosti. Ni tako?

rimljanka - zasebno mnenje

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

17. jun 2009 20:51

Ja mogoče pa res,ampak je to prva knjiga za katero sem slišala,da je izmišljena.Verjetno je še kakšna,žal.Če obstaja knjižna polica z resničnimi zgodbami,je žalostno,da se očitno med njimi najdejo izmišljene zgodbe....s katerimi pisatelji seveda želijo mastno zaslužiti. sarin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jun 2009 20:52

Sarin, če hočeš resnično življenje, potem režiraj svoje življenje, bodi v njem glavna igralka in še ta film produciraj, enjoy the thrill and spirit of your life, TO je tisto!.... Brati resnična življenja drugih ali pa živeti svoje resnično življenje, tu pa valda ni dileme? V blagem upanju, da si prebrala podton napisanega, te lepo pozdravljam Vendelina jr.

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

17. jun 2009 21:03

No ja,saj bi odprla temo pa mi jo bodo isti moment zaklenili!Življenjske zgodbe malih muslimank,ki so obrezane....verjetno to niso izmišljene zgodbe,ali pač? sarin

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. jun 2009 21:33

Mene pa zanima, če je točno, da avtorica knjige Imenovali so jo Dvoje src ( mi jo je sunila moja žlahta in je tudi po grožnji s tožbo noče vrniti), v resnici napisanega ni doživela, čeprav je to izrecno napisala.

Bom vesela informacije.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti