Zaklenjena tema

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

2. jun 2009 9:35

Želela sm le povedati, da če veljajo neka pravila, naj veljajo za VSE. Potem tudi srbo-hrvaščine naj ne bo, kot raznih "tujk" (ki so po mojem mnenju povsem nepotrebne) s strani Vendelininih postov. Mogoče je res bila opozorjena, vendar le-te sama še vedno uporablja. sa_ sha

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8718

2. jun 2009 9:45

Ežoj, ti si faca.

Pozdravček!

neznan uporabnik

2. jun 2009 9:52

Ežoj, a lahko vsaj približno poveš, kakšne si nam pa zdajle napel? Upam da je bilo vsaj malo podobno presekanemu gordijskemu vozlu? japaja

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

2. jun 2009 9:56

ežoj je napisal/a:

No, ja:

Ditëve që rrinte e mbyllur në shtëpinë “më të famshme” në Shqipëri, siç e etiketonte vazhdimisht prezantuesja e spektaklit, ajo ndiente frikën e daljes. Ishte në ankth se si do pritej kur të dilte. Ç’mendonin njerëzit për të, për mënyrën se si ishte sjellë, për dashurinë me Bjordin dhe puthjen e mohuar? Këto ishin dilemat e Adelës, vajzës nga Kavaja që doli e dyta në reality show-n “Big Brother Albania 2″

ežoj
ne vem sicer kaj piše, ma Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. jun 2009 10:16

 

Če pustimo jezik ob strani (sicer je razlika ali gre za en izraz v tujem jeziku ali pa za angleški roman - na forumu se namreč uporablja slovenščina, bom dodal v pogoje uporabe, samoumevnih stvari nisem pisal, pa jih kot kaže moram), je dejstvo, da imamo celo temo posvečeno šalam in celo med večno zelenimi temami so. Odpirati novo temo za ENO šalo je upam jasno in je bila tudi dosedanja praksa, da se jo zaklene.

Je pa delovno dopoldne in nekateri nismo modro tiho, ampak delamo. Delamo stvari, da bo uporabnikom lažje najti recepte, obdelujemo slike pri receptih in začimbah, pišemo nove opise začimb. In izgubljati črnilo zato, ker se je moderatorka odločili zakleniti eno temo, se mi ne zdi produktivno, poleg tega sem to temo opazil šele zdaj. Če se bi moral pa ukvarjati z vsako črko ki koga zmoti tule na forumu, se pa ne bom več ukvarjal s stvarmi, ki zadevajo kulinariko. In to, ali je en angleški vic zaklenjen ali ne, res ni najpomembnejša stvar tule. Denimo huje je da Plus uporabnikom tiskanje na lepše ne prikaže časa kuhanja in priprave na izpisu.

Pa brez zamere če se ne oglašam na take teme, kot je ta.

 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

2. jun 2009 11:13

Katarina K je napisal/a:
ežoj je napisal/a:

No, ja:

Ditëve që rrinte e mbyllur në shtëpinë “më të famshme” në Shqipëri, siç e etiketonte vazhdimisht prezantuesja e spektaklit, ajo ndiente frikën e daljes. Ishte në ankth se si do pritej kur të dilte. Ç’mendonin njerëzit për të, për mënyrën se si ishte sjellë, për dashurinë me Bjordin dhe puthjen e mohuar? Këto ishin dilemat e Adelës, vajzës nga Kavaja që doli e dyta në reality show-n “Big Brother Albania 2″

ežoj
ne vem sicer kaj piše, ma Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
google translator pravi: Dnevi, ki ostanejo zaklenjeni v hiši "najbolj znanih" v Albaniji, kot predstavitelju za etiketonte nenehno spektaklit, ona boji ndiente izstopa. Je bil nestrpen, kako bo prikazana, ko pričakovana. Ç'mendonin za ljudi, o tem, kako je bila vložena, za ljubezen Bjordin in puthjen zanikal? To so dileme Adelës, hči Kavaja, ki je prišel v drugo v resnici kažejo-n "Big Brother Albania 2" prevod je sicer , ampak vsaj pomen se razbere hvala tistemu, ki me je naucil lovit ribe...

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

2. jun 2009 11:27

Na drugih portalih kakšno debatiranje o tem, če urednik oz. moderator dela OK/ne OK ne pride v poštev, je debata na hitro zaključena. Tu pa temu ni konca in kraja. Tudi pri zasebnikih se ve/vem iz prve roke, kdo je šef. Če imamo srečo in korektnega delodajalca, lepo furamo skupaj proti penziji. Če te sreče kdo nima, mu gre šef na živce/želodec in kar je še teh notranjih organov, si pač najde drugo zaposlitev/je sam svoj šef, od one zoprne gnusobe pa se poslovi... Ognjič

neznan uporabnik

2. jun 2009 12:01

Tako je, Ognjič, se strinjam. Edino tega ne vem, kdo je na KulSlo delodajalec? Če bi ti mogoče kaj več vedela..? japaja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. jun 2009 12:03

Lepo povedano... V končnem smislu se lahko vsak, ki se mu uredniška politika ne zdi prava, poslovi od te strani. Če hodim po napačni poti in se bo to zdelo večini potem tako vemo, kaj sledi nam kot strani. V vsako odločitev se pa NE spotika. Tukaj gor je 120.000 različnih obiskovalcev mesečno in to če nas "napada" ali pa "brani" 10 obiskovalcev, ne pomeni veliko v skupnem poslanstvu strani. Raje pa delam nekaj 120.00-tisočim kot odgovarjam desetim - vedno ena in ista vprašanja in vedno eni in isti ljudje (+- nekaj).

V končnem smislu če imate na stojnici tisto ki vam ponuja pijače za pokušino, pa recimo poskusite jabolčni sok in vam ni všeč greste drugam, prej pa rečete hvala lepa. Dvomim da kdo okrog stojnice pleše z bojnimi barvami in razlaga kako so v tem soku konzervanski in kje je pravica po ustavi da pijemo zdravo ipd.

S tem sem v tej temi zaključil. Hvala.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

2. jun 2009 13:01

Stojnica, ki ima EDINA jabolčni sok, pa nobena druga naokrog. (To si pozabil). Pa še to od lastnika žena preden ti ponudi, kdaj noter pljune, da vsi vidijo. In lastnik jo zagovarja, češ, saj je moja žena, kaj pa čmo? ALi pa, če ne pojdite pa drugam, to je najina politika... Hja, in vsi pač niso tiho, kar je logično. (žena bi jih morala vsaj od lastnika stojnice slišat). Pluskov je kar nekaj, tudi za njih je potrebno delati, ne? Da so zadovoljni in happy in... Mislim, da je imela Loni prav s tistim nekim členom, ustavnim celo... Tudi jaz sem zaključila. Pika. lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti