Liga vseh lig

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 17:40

tresk je napisal/a:
Drage dame, super ste!!! Sem se prav zabavala ob vaših postih. Sem si prav oddahnila, ko vidim, da je še nekje nekdo tako...hm, kako bi se izrazila.... "usekan" kot jaz in se slini ob slikicah in podobnem "gradivu". Samo da pri meni niso v prvem planu nogometaši, ampak "nekaj" v popolnoma kontra smeri....ampak sem se preprosto morala oglasit in vam izrazit podporo. Mogoče se pa srečamo pri kakem serviserju, ko bomo morale nest tipkovnico tja, da spravi slino ven... Follow your dreams.... Sporočilo je spremenil(a) tresk dne 27. 2009 17:35
Dobrodošla v družbi veselih, razigranih, iskrivih in malce razposajenih dam, ki poleg kuhalnice obvladajo še kaj drugega in jih ni sram priznati, da si rade pasejo oči na lepih dečkih. In ki se sploh ne kregajo o tem, kateri je najlepši in sploh naj oh in ah, ampak imamo vsaka svojega junaka in se veselimo vsakič, ko katera privleče na dan kakšnega lepotca. Sploh ni nujno, da je nogometaš ali ka drug športnik (odbojkarji, ti so šele fletni, vauuuu, pa vaterpolisti, da ne govorim o rokometaših ...), glavno je, da se zabavamo. Saj ste gledale Najini mostovi???? Grem zdaj počasi domov, potem na koncert Kemala Montena. tresk, ime imaš pravo. Ko tresne pogled na kakega lepotca, četudi je baletnik ... Mamamia mamamia

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

27. maj 2009 17:51

Tako je mamamia. Malo heca mora biti. Vsi imamo svoje simpatije, kot v resničnem tako v sanjskem svetu. Ta tema je bila prav takšna, da se malo pohecamo in si odpočijemo kot si rekla mamamia oči na lepih fantih. Tako kot moški tudi mi ženske rade pogledamo za kakšnimi dobrimi deci, pa čeprav so samo na slikcah, kot so to "naši" nogometaši, igralci, pevci... Zdaj pa na google iskat še dodatne slike, kot sta mi svetovali začetnica ter mamaF. Želim vam lep ogled tekme. Naj zmaga tisti, kateri bo boljši. Če bi igrali pa Real Madrid bi pa itak navijala za njih in za Ikerja, mamamia pa za Raula. lp bisagolf

neznan uporabnik

27. maj 2009 18:05

mamamia moje iskreno saucesce sad češ marati satipo slušati kako plače kemal monteno prvi glas slo. pardon sarajeva. hmm

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 18:08

Wran zakaj si ti skoz slabe volje in iščeš kreg?

saša

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

27. maj 2009 18:33

Mamamia hvala za dobrodošlico. :) Se popolnoma strinjam, važno da se zabavamo in da si polepšamo tako monotone dneve, kot je današnji. Človek kar sonce vidi, kljub dežju :P (saj ni kaj narobe z mano, a ne?? )
mamamia je napisal/a:
tresk, ime imaš pravo. Ko tresne pogled na kakega lepotca, četudi je baletnik ... Mamamia
hehe....sicer pa nisi dosti falila...no, baletniki ravno "moji fantje" niso, so pa glasbeniki....in ja, ko te zadane oz. tresne (hehe) ti ni več pomoči... :)))) Follow your dreams....

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. maj 2009 18:35

WRAN51 je napisal/a:
mamamia moje iskreno saucesce sad češ marati satipo slušati kako plače kemal monteno prvi glas slo. pardon sarajeva. hmm

Wran, ti imaš pa očitno res hude probleme

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 18:53

wranči, ne potrebujem tvojega sožalja, ker ga grem poslušat iz veselja, ne pa, ker bi ga morala. A si zmožen to razumeti? In ko boš ti premogel zgolj en kanček njegove duhovitosti in čutnosti, se znova oglasi. Kako ti je že rekla Vendelina - za tistim tvojim plotom, čez katerega itak ne vidiš, je pač krtina na tvojem vrtu zate najvišja gora na svetu. Bog nam pomagaj pri takih sonarodnjakih - Slovencih. Nič čudnega, da je ex yu scena tako popularna. In nikogar ne prepričujem, da je Monteno dober. Zato tudi ti mene pusti na miru, če ga grem poslušat. Če to seveda zate ni preveč zapletena miselna kombinacija oziroma prevelik napor -mislim biti strpen - za tvoje možganske vijuge ali sice celice, saj je vseeno. Bog s tabo, človek nesrečni. Mamamia mamamia

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

27. maj 2009 19:12

Še malo pa gremo navijat za Barco. Uživajte. Suzi

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. maj 2009 19:18

Atina je napisal/a:

mamamia je napisal/a:
Kaj vem, ežojev stil mi je ljubši, čeprav v živo niti približno ni tako sexy kot tile dečki, ki se iz kdo ve kakšnega razloga podijo za žogo ... Ežoju včasih namreč klobuk po strani nosi ....Mamamiamamamia

 

Ežoj, vidi ti to!

Atina

Atina, a vidiš kaj mi delajo, saj mamamia ni taka, ona me pozna in vso mojo lepoto, to jo je našuntala ( saj vemo kdo ). Evo, na prihodnjem srečanju kulinarike se bom slekel do spodnjic ( tukaj se pa spomnem filma: la vita e bela ), na kakšni mizi,  pa naj vesoljna kulinarika vidi to eleganco, lepo zaobljen trebuh ( tega zagotovo pri tistih fuzbalerjih ne vidiš ). Pa to je razžalitev mojega dobrega ime......... pardon, videza. Čuj, jaz da nisem tako seksi v najboljših letih, kdaj pa pol bom?

Danes sem bil pri zobozdravniku ( imel namen ): moja zobozdravnica ne dela več in so me natrajbali iz ambulante, češ nisem njihov pacijent, moram si zbrat zobozdravnika. Pa evo, jaz izbral, odgovorim, nak, pravi sestra ne sprejemamo novih do septembra ( menda imajo kvoto, koliko jih bo umrlo do septembra ). Atina, a misliš da je to slučajno? Kje pa, to mi je spet zakuhala ona, saj veš kjera.

Pa, če že smetim temo, iz  prve roke mi je znano ( od nekoga, ki je odrastel zraven koševskega štadiona v Sarajevu ): oče Kemala Montena ( drugač italijan, kot vojni ujetnik ostal in se poročil v Sarajevu ) je delal kot hišnik na koševskem štadionu. Ko je Kemal imel recimo 8 - 10 let, mu je oče večkrat dovolil peti po razglasu po tekmi, ko se prazni štadion. Tarat je pel sevdalinke, pravijo fenomenalno.

Glede fuzbala edino kaj lahko rečem: poznam enga, ki je hodil v gimnaziji v isti razred s takrat znanim fuzbalerjem Musemičem ( to je kot američani: moja sestra pozna možakarja ki je hodil s čistilko tiste znane igralke..........)

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 19:18

spagon je napisal/a:

Wran zakaj si ti skoz slabe volje in iščeš kreg?

saša [muca]
Človek enostavno mora najti nekaj, da mu dogaja. Jaz hodim v službo, študiram, na kofe,... eni pa se pač čohajo tam, ko jih ne srbi. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti