Katalog ikea

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

tema odprta - 11. mar 2009 12:22 | ogledi: 5.499 | odgovori: 8

Ojla,

 

ker vas je med vami kar nekaj, ki "obvladate" IKEO in ker jaz po nemško ne znam popolnoma nič, bi prosila koga izmed vas, če mi lahko da povezavo do tistih strani v katalogu, kjer so kakšne omare, primerne za hodnik - par polic, pa mogoče en ozek del brez polic, kamor bi jaz metle pospravila

 

Hvala vsem, ki se boste potrudili in mi pomagali

 

 

 

Lep, sončen dan želim vsem skupaj

 

 

 

rrr

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. mar 2009 12:37

Potem poglej to serijo Pax: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S79842 Tukaj si v bistvu lahko zmišljuješ, če boš imela kaj za obesit, na kateri strani bo, ali bo 5 ali 15 poličk... Omara takih dimenzij (po moje imaš v mislih dvojno) ne bi stala tako dosti... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. mar 2009 12:39

Lahko pa mi bolj podrobno opišeš pa bom probala kaj pametnega izbrskati... Začetnica

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

11. mar 2009 12:40

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/depa Ker se referiraš na hodnik. Veža se v nemšini imenuje Vorzimmer (vor- pred, zimmer- soba) Omara je Schrank, Kleiderschrank je omara za obleko. Če pa znaš angleško, pa pojdi na angleško stran www.ikea.co.uk, hkrati pa si odpri še nemško verzijo. fresh

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. mar 2009 12:58

ikea ima stran tudi v ang.in ita.jeziku je pa ponavadi v trgovini več stvari kot v katalogu ali na netu anaeva

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

11. mar 2009 13:14

O, punce najlepša hvala.

Moj pravi, da bi šla v Palmanovo mal pokukat, jaz bi pa v Ikeo šla, saj nisem bila še nikoli.

Pa saj vem, da se tu pri nas tudi vse dobi, ampak jaz bi šla mal si učke past pa kakšne drobnarije še zraven kupit. Omara, ki jo iščem, pa bi v bistvu smela imeti širino 60 cm, pa kot sem rekla en ožji del brez polic (za metle - kaj pa vem, cca 20cm širine), ostalih štirideset cm pa par polic (čistila, kakšne krpe in taka šara bi bila not.

Garderobno omaro in omaro za čevlje že imam, s tem nakupom bi pa v bistvu zamenjala dva stara kuhinjska elementa, ki sta doslej bila izkoriščena v te namene. Zadeva je bolj v nekem kotu in ni izpostavljena čisto vsem učkam in res ne bi dajala ne vem koliko denarja za to.

 

Sicer pa še enkrat hvala

rrr

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. mar 2009 14:08

tudi v palmanovi bi seveda dobila,pa tudi bližje ti je kajti najbližja Ikea je v Celovcu kakorkoli se boš odločila,želim lep izlet jaz sem v ikei kot otrok v slaščičarni http://www.emmezeta.org/catalog.php anaeva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. mar 2009 14:18

Ma Palmanova je v primerjavi z Ikeo že malo passé, tako da, RRR, ti kar malo obdelaj moža za malo daljši ovinek do Celovca, rajši ne do tiste v Padovi, nagužvana, da je kaj, pa zate je še bolj daleč kot tale v Celovcu.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti