Kaj danes delamo?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17788

10. okt 2008 20:21

ežoj, tolk, da veš, jabolčna pit z borovnicami je zelo, zelo dobra.

rimljanka - zasebno mnenje

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

10. okt 2008 21:16

Veri, jaz sem na svoje popoldanske aktivnosti vedno morala pešačiti, čeprav par kilometrov, pa se mi ni zdelo nič hudega. Živimo na vasi, do mesta je kar par km, in z možem sta se dogovorila, da se bodo otroci na dejavnosti vozili z bicikli. Pot je vaška in varna. tulka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8730

10. okt 2008 22:01

Sedaj sva z možem uro in pol čistila orehe. Ven je prišlo 940 gramov. Boli me hrbet in prsti. Pozdravček!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. okt 2008 22:15

uh dragička si me spomnila da moram lešnike stolč ...ravno sem dala prati v nov pralni stroj,tisti ki se na vrhu polni,se tako vesela ko se mi ni treba sklanjat lp goga

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. okt 2008 0:25

petardica, ampak vseeno ne razumem, zakaj ne more na bus in v srednjo šolo - saj to je pa vseeno že velik fant... mamamia, ja, tudi mi smo živeli na obrobju, 9 km od centra, ampak moji mami se je zdelo to, da bi me kdo kam vozil čisto razvajanje. Če čem na kaj it, se bom pač vozila. v srednji šoli sem tako 2x na teden kar ostala v mestu, ker se mi ni splačalo it vmes domov... katka, do 10ega leta??? Madona, jaz sem pri 8ih letih hodila bratca v vrtec iskat... Do šole sem imela 2 km, pa so me peljali samo 1. dan, da so mi pokazali, kje se gre... tulka, ja, jaz si tudi ne predstavljam met recimo par otrok, pa da vsakega voziš vsak dan nekam... saj lahko samo to delava oba skupaj... no, bomo videli, kako bo, upam, da bojo samostojni... Glede prta: danes izjemoma je, sicer pa se pri takem fantu in tako majhnem otroku ne splača prta niti gor dajat, je prehitro usran;) Kar se tiče vzhodov in zahodov, pa se edino pri sončnih res brez dileme odločam za zahod! Vzhodov sem veliko videla tudi tako, da pač nisem šla prej spat - pa so mi bili v tej verziji bolj všeč, kot pa če sem morala tako zgodaj vstat. Tudi sedaj, ko vstajam zgodaj, mi to ni nič bolj všeč in se še vedno nisem navadila, ker to očitno ni moj ritem... Ni mi pa problem ponoči bedet in delat; ne rečem, da se mi vedno da (zdaj se tudi spravljam, hehe;), ampak veliko bolj zvečer kot pa zjutraj. Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. okt 2008 2:35

No, danes sem pa do zdaj prevajala, zdaj grem pa spat, nadaljevanje pa sledi jutri oz. po ežojevo danes zjutraj. Veri

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

11. okt 2008 5:39

ežoj, kava je kuhana. tebe in pite pa ni. klavdija

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

11. okt 2008 6:35

kavo popila, ežoja ni bilo s pito, pa sem šla malo na ORF risanke gledat - medvedek Lars (sta moji dve punci včasih imeli knjigice) pa se nonstop spodaj vrti napis, da je Jörg Haider umrl za posledicami prometne nesreče.... pol ure bom še "počivala", je še vse tiho v bloku. Potem pa začnem slačit posteljnino,... moram dobiti še navdih kaj danes spečti.... klavdija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. okt 2008 6:55

Pokonci sem od dveh, pa še nisem naredila nič pametnega... prav jezna sem sama nase... Klavdija, tudi jaz čakam na navdih (ampak na navdih, da vsaj nekaj prestavim ).

Lep dan in veliko se smejte

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. okt 2008 7:29

Sem že kavico popila ,sem pa še vedno v pižami,ker grem na petelinji zajtrk. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti