Protistrelna vtičnica

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

18. jul 2008 18:50

Frina, ko je pri nas zadela strela, sem ravno zijala skozi okno, ko je zabliskalo.Strela je šla mogoče dva metra vstran v beton in ravno tako sem imela občutek, da me je ubilo. Ni čudno, da sedaj ponoči laufam u luft že prvič, ko zabliska. lili_stef

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

18. jul 2008 23:11

In kdo torej povrne škodo, če ti skuri kljub vtičnici - zavarovalnica ali proizvajalec vtičnice?! lp, vanjatajnsek

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. jul 2008 12:11

Upam, da to ne zveni kot reklama, saj našega naziva nisem nikjer navedla, vse ostalo se pa itak da z googlanjem najti.

rrr

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. jul 2008 14:50

Škodo plača tisti, ki jamči, da do škode ne pride. Torej tisti, ki jamči, da je zaščita z vtičnico zanesljiva. V večini primerov je nejbrž uvoznik, ki daje garancijo. Garancija ne obvezuje PRODAJALCA, ki garancijsko izjavo samo potrdi, daje je pa ne. Se pa najbrž ljudje spravijo na prodajalca, ker j ravno pri roki.

Pri zavarovanju proti škodi, ki jo povzroči strela, pa je treba pogledati pogoje. Zlasti v poglavju, kdaj je odškodnina IZKLJUČENA. To poglavje je običajno najbolj hinavsko in ga tudi največ spreminjajo.

F r i n a

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

20. jul 2008 20:24

Pri nas pa vedno vlečemo ven,pa še nam je lansko leto ob nedirektnem udaru zagnalo ven vsa stikala in skurilo modem,ki je bil IZKOLOPLJEN.Baje,da lahko iskra preskoči na tv,računalnik...če je blizu vtičnice...baje. Mi raje razmišlajmo o nakupu agregata,ker smo zadnje čase vsepogosteje brez elektrike (mami in ati pa piiii,ker molzeta na roke) Roncolino

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

20. jul 2008 21:47

Mi smo si škodo lepo poravnali sami, zato pa sedaj tako vestno izklapljam. lili_stef

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti