Vedežavalka

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

tema odprta - 6. jun 2008 14:02 | ogledi: 5.334 | odgovori: 159

Nujno prosim potrebujem vedeževalko na štajerskem koncu.

mišika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. jun 2008 14:21

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1372

Morda te bo zadovoljil že post od Vendeline jr., pa seveda tudi od ostalih.

Če ti kljub temu odveč hodijo everčki, pa kar odpri zadnjo stran običajnih cajtengov, te hvaležno pričakuje en trop pametnih, čakajočih na naivneže. Morda celo povedo, da danes povsod dežuje!

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 06. jun 2008 14:26:21

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

6. jun 2008 14:39

Hvala za prijaznost mišika

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

6. jun 2008 15:23

A te pošljem k eni, ki je moji frendici povedala, da ji je zelo hudo, ker ji je že mama umrla, sin je pa nadarjen matematik? No, mati še veselo hodi naokrog, sin študira pravo, ker razen statistike in letnic v rimskem pravu ni nobenih drugih številk, pa še riga po vrhu, ker pije veliko donata (je sama pvoedala).

 

eh, pa kaj to pišem, če pa tako veš, kaj hočeš. Srečno predvsem po obisku pri njej. Mamamia

mamamia

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

6. jun 2008 15:24

KARIN JE JUTRI V MERCATORJEVEM CENTRU.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. jun 2008 15:34

Sej me res en klinc briga, kam kdo hodi...ampak res mi ne gre v glavo, da po vseh pisanjih o naivnežih, ki so zaradi šarlatanov celo od hiše, da o vsem tem čivkajo tudi vrabci na strehi, ljudje še kar rinejo in plačujejo za čudežne ogrlice in kocke in kamenčke in ne vem, kakšne bedarije še vse! A se res ne da dopovedat, da, če bi ti ljudje vedeli vse zadeve okoli denarja. ljubezni, družine...bi predvsem in v prvi vrsti za svoje riti poskrbeli.

Tudi kar se že tu omenjene vseznalke tiče: je moja znanka poslala 80 €, da ji dotična pove, če bo dobila službo...je že skoraj leto dni tega. Pa vseznalka še vedno menda razmišlja, kaj pametnega ji naj za 80 € odgovori...

Ognjič

Celinski tajpan  

član od: 7.5.2008

sporočila: 45

6. jun 2008 15:38

Temu Ognjiču pa zelo manjka kulture. Vsaj po prvem postu sodeč. Čudno, da moderator(ka) ne ukrepa. Celinski tajpan

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. jun 2008 15:42

Za mojo kulturo se ti ni treba bati, bo bolj koristno, če se naučiš brati. Potem boš tudi videla, da nisem nič nekulturnega napisala, še manj pa žaljivega.

Ognjič

šnorca  

član od: 10.11.2007

sporočila: 142

6. jun 2008 16:09

Verjamem, da je Ognjič svoj post zapisala povsem dobronamerno, ampak pač na nekoliko sarkastičen način. Punce, verjemite same sebi in zaupajte svojim odločitvam. Če tehtate med več možnostmi in ne veste, katera je prava, pomislite, pri kateri občutite notranji mir. Tista odločitev je prava. Za tiste evre pa si raje kaj lepega privoščite, boste vsaj dejansko kaj imele od tega. šnorca

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

6. jun 2008 16:19

Ognjic, nisem vedela da ti manjka kulture

LP

Jerneja USA

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

6. jun 2008 16:30

Ja, res si je boljše za tisti denar kaj lepega kupiti,zaupati pa sebi in uporabiti tisto možnost ,ki te najbolj pomiri in ti pomaga najti smisel življenja.To sem napisala iz lastnih izkušenj ,ker sem se pred leti znašla v zelo kočljivem položaju,sem mislila da je nerešljiv,zato sem poiskala pomoč vedeževalke ,kateri sem drago plačala,pomagala mi ni pa  prav nič(je bilo treba prej plačati ,preden sem sploh lahko povedala vprašanje),tako se je izmikala in nakladala ,da joj.Potem sem se pa sama osredotočila na problem,ga rešila,zdaj pa vsakemu svetujem,naj se poglobi ,poskuša za pomoč prositi koga v družini ali nekoga ,ki mu zaupa ,kajti s skupnimi močmi se reši prav vse.

Tudi deževen dan je lahko lep

 

 

marjeta10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti