Vedežavalka

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

12. jun 2008 15:02

rimljanka je napisal/a:

Glede zapiranja tem omenjenemu gospodu. razlogi so znani vsem, ki so takrat sodelovali, zdaj jih seveda ne bomo pogrevali. Odšel je pa on. Če je res odšel...

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije
Se mi zdi, da se je ravno prijavil za Koroško srečanje blažkaa

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

12. jun 2008 15:11

Zakaj imam občutek, da je Celinski tejpan v resnici Mambica, ki se je nedolgo nazaj nekaj namuhala in objavila, da ne bo več sodelovala na Kulinariki (tako kot WRAN51) Morda zaradi načina pisanja oz. provociranja Ne vem. mamica03

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

12. jun 2008 15:14

SRAM ME JE;SRAM ME JE;ŠE VEDNO ME JE SRAM in komaj zdaj vidim da celjski tulipan ni celjski tulipan ampak tajpan. Ja Ežoj se zgodi, ljudje se pač radi predalčkamo, ampak pri tebi mi pač ne gre. GRRR Govoriš o kavzalnosti, ampak po mojem (sicer bolj skromnem) znanju je to domena subatomskega sveta, ki pa je en čisto en drug svet, z svojimi zakonitostmi. OK to je zdaj že čisto off topic. Kakor koli že imam vtis, da bi tega tvojega bajaličarja videla vsak s svojimi očmi, ga dojemala vsak s svojo zgodbo, na koncu bi pa končala na kavi/piru in se "sporekla" ter dokazovala, vsak s svojim videnjem, kaj je kaj. A ni to po svoje fino? lp Vlado

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. jun 2008 15:17

Po moje bi se imela prav fino, Vlado!

lidka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. jun 2008 15:27

ežoj je napisal/a:

Celinski tajpan,

nič me ne moti, sem le firbčen ( kaže, da je na kulinariki kar nekaj kač ( takih in drugačnih )).

Drugač: za bajanje in vodo sigurno vem, da dela, nekateri bojo prisegli na akupunkturo, kaj pa pol?

ežoj
Akupunktura je zanesljivo ucinkovita pri nekaterih vrstah bolecine, pri fiziologiji bolecine smo se ze pred 20 leti ucili ene hipoteticne mehanizme (nekaj s hitrimi in pocasnimi vlakni in teorijo vrat); mnenja so nekoliko bolj deljena pri kompleksnejsih dogajanjih, kot je na primer odvisnost. Sicer pa: jaz se pristevam med gorece preganjalce psevdoznanosti in prevarantstva, ampak moja najljubsa serija so se vedno X-files, kdo bi me razumel.. :))))))))) lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. jun 2008 15:31

Proxy, jaz te razumem. Duchovny v svoji najboljši izvedbi... Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. jun 2008 15:38

Cuj, Vendy, obvaruj se tega, da se kdaj napijem in te grabim za kravateljc in se s solzami izpovedujem o Mulderju...:))))))))))) lp, proxima

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. jun 2008 15:55

Ojoj, pa dobimo solzavo izpoved. Sam bejbe, sta pa od sile, fizbal, Mulder, Brosnan... Glih gledam, če je kakšna čudna luna na koledarju...

lidka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

12. jun 2008 16:31

lidka, to ni pola luna, to so značajske lastnosti....sodim po sebi...

Meni Duchovny ni všeč, niti x filei, ampak na Toma Berengerja pa padem kadarkoli (če že on ne na mene...). In glej ga zlomka, s proximo, vendy in s tabo se zaradi tega celo sporekle ne bomo...

 

Čao, bejbe...

mamamia

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

12. jun 2008 16:40

MamicaO3,  le zakaj imam tudi jaz tak občutek????

 

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti