Darilo za krst

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. nov 2007 18:54

lotti, ah daj no, saj bojo ja starši napisali tudi ostale stvari, ki jih je dobil od strička! Sploh pa ni nujno, da pišeš vsote, lahko tudi napišeš, kaj si s tistim denarjem kupil otroku... Tudi jaz sem dobila tako knjigo, kjer vpisuješ tudi kaj je kdo prinesel in sem si sicer malo pozno začela zapisovat, pa mi je prav žal, da si nisem že prej, ker sem tako pozabila, kdo je recimo prinesel njeno drugo najljubšo igračko... Od tete je recimo dobila potni list (teta je dala denar in potem pač napiševa, kaj je iz tistega denarja dobila)... Od strica je pa dobila police v kuhinji, hehe:) Glede materialnih dobrin pa: jaz sem prijateljici za njeno prvo punčko naredila eno igračko. Takrat se mi zdi, da je bila skoraj malo užaljena, ker ni bilo nič fensi kupljenega, ampak hec mora bit in zdaj je prav ta igračka daleč najljubša igračka njene tamale:) Tak da - nič bat;), majhni otroci (še) niso materialisti;), meni se zdi, da ljubezen šteje ogromno, sploh malim otrokom! Veri

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. nov 2007 18:57

Issi, napisala si, da je trip-trap stolček primeren do 10. leta. Otrokovega, ja, videla sem že, da je potem na stolčku sedela otrokova babica. Miza je bila visoka, babica pa ne ravno velike rasti, tako je stolček lahko uporaben v nedogled. Lp riba-ribica

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

19. nov 2007 19:07

Ja riba-ribica, sinovega (ki ima že 15 let) še vedno včasih uporabimo kot zasilni stol k mizi, če nas je nenapovedano ratala večja družba Cicer ga pa redno uporabljata sin, ki ima 15 let in hči, ki ima 7 let. Issi

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

19. nov 2007 19:17

glede tistega kar se napiše v knjigico: sama sem že dvakrat botra in tudi nimam denarja, do pred kratkim sem bila še študentka. kjer piše kar je botra dala za darilo so našteta darila in zraven piše denar. vsota ni bila velika, sem pa jima dala denar, kolikor sem pač imela. in mi je vseeno če sestra oziroma njuna mama zraven napiše koliko denarja sem dala ali ne. zakaj? ker sem otrokoma botra, v njuni vzgoji sem pomemben člen, moj cilj je da sem jima dobra botra in da se bosta v življenju lahko obrnila na mene ko me bosta potrebovala. in mislim da to koliko denarja sem jima dala pri krstu ne bo vplivalo na to kakšen odnos bomo imeli v življenju in kako rada me bosta imela. vem da najstnikom danes veliko pomeni denar ampak vseeno mislim da če otroka spremljaš nonstop in mu nudiš osnovne stvari in ljubezen potem boš več vreden kot stric ki pride na obisk trikrat na leto in takrat pač prinese denar. sama sem imela v najstniških letih na izbiro ali izberem botro ki sem jo imela pri krstu ali za birmansko botro izberem teto ki ima veliko pod palcem. odločila sem se da botra ostane botra, ker je čudovita ženska in to da nima veliko denarja jo naredi še bolj plemenito ker mi je vedno znala nekaj podariti, nikoli nisem zahtevala denarja ampak vedno je imela vsaj pomarančo zame in vedno me je bila vesela ko sem prišla na obisk. darilo je lahko tudi opora v vsakdanjem življenju, nasmeh objem in poljub ko ti je težko. dojenček pa potrebuje kdaj varuško, koga ki ga bo peljal na sprehod, nekoga ki ga bo spremljal sem in tja... nektarina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. nov 2007 21:01

Nektarina, zelo lepo si to napisala. Joooj, jaz mam tudi eno fajn botro ... Atina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. nov 2007 21:04

Kupi mu sanke . anaeva

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

19. nov 2007 21:53

takole da povem o tem velikem medvedu,...... ko smo ga prejeli sem bila malo skeptična, ampak ko sem ugotovila da je zadeva tudi uporabna sem bila zelo zadovoljna,...namreč ko tamali še ni sedel brez opore, sem ga počičnila mediju med "tace" in je bilo ok, kasneje je lepo "puzal"čez njega in se naučil(na mehkem) plezati, čez in okoli, potem je bil čas ko smo se naučili sami držati flaško,ponovno se je ulegel na medija in lepo na mehkem počival, ko smo bili večji smo ga vlekli okoli in bili MOČNI,...itd................ sem pa napisala da je treba upoštevati velikost stanovanja in pa kakšne alergije,.... p.s. prala pa sem ga na roke in potem lepo sušila(tudi po dva dni) vmes pa sem ga malo prežokala in obračala,.... plopsa

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

20. nov 2007 14:35

hvala atina. plopsa tudi naš mali sosed pridno uporablja velikega medveda. sedi mu med nogami in se igra, pleza po njem,... so uporabni ti medvedi, niso le za to da bi zasedali prostor. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti