Moderatorka rimljanka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

tema odprta - 24. okt 2007 13:24 | ogledi: 3.376 | odgovori: 50

Možno, da traja že dlje časa, ampak jaz sem opazila šele včeraj, ko je naša Rimljanka suvereno zaklenila temo... In se mi je zasvetil tisti M zraven njenega imena!

 

Skratka - čestitke ob novi funkciji, vesela sem, da si se ravno ti odločila za kaj takega, ker si mi s svojim pisanjem zelo všeč (kar že itak veš )

 

Bravo Rimljanka!!

jasna

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

24. okt 2007 13:39

Aha jst sem tudi opazila tisti M zraven že kakšen dan nazaj, tako da sem že razmišljala, če je to katera druga rimljanka al ta ista naša. Čeprav vem, da naj ne bi bila dva ista imena. Ja čestitke! vida u.

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

24. okt 2007 14:18

Katera tema pa je bila zaklenjena? Lp Nasha

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. okt 2007 14:27

Ja, super, za moderator-ja/ko je najbolj primerna   oseba z zvrhano mero  zdrave pameti . Ampak malo (ne preveč) nas od časa do časa le pusti  "bluziti",  da ne bo forum postal preveč dolgočasen . Cila

neznan uporabnik

24. okt 2007 14:36

če je že nekdo omenil zaklep tem me pa zanima zakaj sta bili zaklenjeni dve temi in sicer trgovke v delikatesi in status?? rimljanka tebi pa čestitam za moderatorstvo lp lovebeyba Sporočilo je spremenil(a) lovebeyba dne 24. okt 2007 14:37:26

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. okt 2007 14:40

Zaklenjeni sta zato, ker smo mi že dovolj modrovali okoli teh 2 tem. Če nekdo nekaj vpraša ali vpraša za pomoč, je smiselno, da se tema ohrani dokler te pomoči ne dobi v zadostni meri. Samo kaj, ko se vedno razpreda še okoooli in okoooli teme. Ja, rimljanka čestitke tudi od tvoje bivše sovaščanke. Jelenckova

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

24. okt 2007 14:57

Oooooo, čestitke funkcionarki! fresh

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

24. okt 2007 14:59

tudi iz moje strani čestitke, moderatorstvo je dobila prava oseba. upam da bo ravno prav stroga in da bo lepo delala red na forumu. nektarina

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

24. okt 2007 15:04

Če bi zaklenili vsako temo, kjer se odgovor ne nanaša izključno na vprašanje, se bojim, da bi bore malo ostalo. Tudi jaz načeloma Rimljanki zaupam, vendar me tile dve zaklenjeni temi malo begata... Glede na to, da je pred sedajšnjo moderatorko, Jernej manj posegal v naše diskusije in mi je bilo vse skupaj zelo všeč, me sedaj spreletavajo mešani občutki... Za eno izmed zaklenjenih tem se nekako celo čutim odgovorno, zato sem bila zelo presenečena. V prvem trenutku sem se počutila kot v socializmu! Potem sem se vdala v usodo... veverica

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

24. okt 2007 15:09

in da bo poštena tako do nas kot do sebe, saj vsi delamo napake... pa čestitke... lp. hruškabanana

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

24. okt 2007 17:08

Veverica,nikar se ne počuti "ogroženo".Včasih je kaka tema povod za razkol v stališčih in pristopih do nekega vprašanja.Na žalost včasih vse skupaj,podžgano z emocijami,malo pobegne nadzoru ali prekorači mero dobrega okusa.Tudi nekatere besede so bile preveč ostre.Na žalost moram priznati,da tudi sam prav pogosto uporabljam "premočne" izraze,čeprav nimam nikoli tako hudega mnenja kot besed.V klobasni temi se je tudi po mojem mnenju dovolj naklobasalo in je bilo že vse napisano,žolčna razprava bi se lahko izrodila... Bom dal prav moderatorki,ko je temo zaklenila,tiste druge teme pa nisem spremljal in ne morem komentirati,motilo bi me pa brisanje postov. Zdi se mi,da je zaklepanje teme opozorilo akterjem,ki ga ni potrebno razumeti kot klofuto ali ponižanje. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti