Katalog ikea

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

7. sep 2007 19:50

Nola, tale spletna stran pa ne dela...

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. sep 2007 20:30

Pa res ne dela, poskusi tako, da jo odtipkaš, potem se pa odpre. Zakaj, pa ne vem. nola

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

14. sep 2007 11:17

stara ali mi lahko poveš na kakšen način so ti ga poslali iz avstrije?Kam oziroma kje si pustila svoj naslov,da so ti ga zdaj poslali? LP sterkuš

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

14. sep 2007 11:29

To tudi mene zanima. Jaz sem ga za hec naročila preko njihove spletne strani, gotovo že pred tremi tedni in se seveda ni nič zgodilo. S tem da sem imela informacijo da jih v Slo kao ne pošiljajo ampak ga je treba iti iskat. Tako da bo tudi meni informacija dobrodošla. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

14. sep 2007 13:09

Naročila sem ga na njihovi strani. Pošljejo samo glavni katalog. Za kuhinjo in ostale pa samo po Avstriji. So pa vsi katalogi on-line na Ikeiini strani, da jih lahko prelistaš. Naročila sem tudi njihovo family kartico in jo dobila po pošti s slovenskih dopisom. Downloadala pa sem si program za izris kuhinje in doma veselo rišem in projektiram mojo novo kuhinjo - me je čisto zasvojilo. Vsak element, ki ga dodaš v prostor poljubno obračaš, ga vidiš v 3D, poleg tega pa ti ga prišteje in vidiš tudi končno ceno kuhinje. Pri moji sestri ta teden montirajo kuhinjo, ki so jo kupili v Grazu. Midva z možem pa greva v Graz jutri, da v živo vidim, kako izgledajo elementi in se bom lažje odločila glede barve. stara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. sep 2007 16:14

Ampak lani so dali v Ljubljani tudi katalog za kuhinje, ko sem šla po katalog, pa za vgradne omare... Letos nisem vprašala, ker ga ne rabimo. Loni Makaroni

nenči  

član od: 25.10.2005

sporočila: 165

9. mar 2008 12:12

POZDRAV!! Bi lahko dobila natančen naslov, da jim pišem za tiskan izvod novega kataloga ikee. HVALA in lepo nedeljo. N. nenči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti