Gobelini

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

tema odprta - 12. apr 2008 10:52 | ogledi: 14.973 | odgovori: 17

Ker ravno končujem gobelin in imam v mislih že novega me zanima , če katera pozna kakšno dobro možnost za nakup -mislim privat prodaja ali kaj podobnega. Gobelin Na morju, ki ga končujem sem ga kupila preko prijateljice in mi ga je prinesla iz Srbije in je bil zelo ugoden. Prosim za pomoč.

priv

priv

madronsica  

član od: 26.9.2006

sporočila: 103

12. apr 2008 10:57

Dobre gobeline, brez prejic(lahko jih posebej kupiš pri njih) ima trgovina Gumbek v Celju-sama sem pri njih kupila čudovito starinsko ladjo. Pa malo poglej na internetu, npr.: http://veleblagovnica.com/index.php?cPath=46 madronsica

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

12. apr 2008 13:51

anaeva hvala lep za izvirne inormacije in eno vprašanje. ali veš če so pri gorazdu zraven tudi prejice ali samo gobelin? priv priv

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. apr 2008 14:27

ne vem o nobeni strani čisti nič,najbolje da jim pišeš e pošto,ker to so linki z otoka zakladov,saj tam punce zkoz in zkoz nekaj pikajo in pretikajo,... anaeva

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

30. jun 2008 10:06

Ponavadi kupujem gobeline kar v trgovini povsod je priložena prejica če mi jo pa zmanjka jo grem v isto trgovino iskat.Najlepši so seveda Vilerjevi gobleni,ki jih pa žal zaradi poslapšanja vida ne morem več delat. mark5

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

30. jun 2008 21:42

Jaz tudi zelo rada delam gobeline. aponavadi jih kupujem na "sejmu". Vsak mesec sedemnajstega se namreč na parkirnem prostoru pred PTC-jem v Postojni zbere vse mogoče od ribničanov, prodajalcev tekstila, obutve, hrane...... Tam skoraj vedno pride tudi neka gospa (iz sosednje države), ki ima veliko izbiro gobelinov. Prejico lako vzameš če hočeš, ni pa nujno. Meniu jo je ostalo kar nekaj od prejšnjih gobelinov, tako da sem jih kar nekaj kupila brez, da sem tastaro ponucala. Ne vem pa kako je s to prodajo drugje po Sloveniji. zima13

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

2. jul 2008 19:24

Vnaši trgovini imajo zelo dobro izbiro všeč so mi tisti gobleni kijih delam s tanko prejico posebno francoski imajo lepe barve,mene vedno sprostijo pa še čas mi ponavadi kar uide. mark5

leva  

član od: 26.5.2004

sporočila: 32

3. jul 2008 14:01

Moja mamica je invalid in najlažje si zapolni čas z izdelovanjem gobelinov. Dela velike, majhne, kupljene, unikatne (tako, da gleda neko sliko in sama z iglo in prejo na mrežo izšiva motiv). To je vse kar lahko počne preko dneva in se je zaradi tega nabralo v omarah že precej teh vrednot. Če slučajno koga zanima nakup - seveda po "nabavni" ceni (toliko, da je povrnjen denar za material in nakup novega), vas vabim, da se mi oglasite. Nekaj tega imam tudi poslikano in pošljem po mailu. lep pozdrav leva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti