Gobelini

arankaf  

član od: 30.11.2009

sporočila: 2

9. dec 2009 13:27

Jaz imam poznanstvo v Srbiji in po zelo ugodni ceni lahko nabavim gobeline. Lahko se naročijo gobelini s prejico ali brez. Lep pozdrav Aranka arankaf

njofra  

član od: 6.11.2006

sporočila: 70

9. dec 2009 14:21

mene bi pa tole zanimalo,samo za kakšne slike gre.sama bi rada takega s konji kot ga imajo na mona lisi-spletna trgovina.so taki 4 konji samo iz dveh barv. njofra

arankaf  

član od: 30.11.2009

sporočila: 2

11. dec 2009 8:12

Lahko greste na spletno stran http://www.temeljkovic.rs/ tam najdete in lahko tudi izbirate ogromno je. Če nimate poznastvo v Srbiji lahko vam jaz pomagam, ker če je roba naročena v Srbijo poštni stroški so zelo mali. Tam je pa eden ki prihaja v Slovenijo in lahko on to pripelje. Tako vam lahko pomagam Lep pozdrav arankaf

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

6. jan 2010 14:11

arankaf pregledala sem ponudbo in moram reči da je ogromna ponudba cene pa ugodne me pa zanima če je to fiksna cena, ki je objavljena ali je še kaj poštnine oz. potnih stroškov in pa če bi lahko res ti pomagala dobiti kakšen gobelin lep pozdrav, priv priv

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. jan 2010 9:00

še kar čakam na arankaf da se javi drugače pa bom poiskusila na zs priv priv

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

31. jan 2011 17:06

Zasledila sem, da je možno v bivši TVI v Majšperku naročiti - kupiti tudi unikatne gobeline, npr. izdelan iz fotografije. Je že kdo naročal takšnega in kakšne so izkušnje? Pa cena?

katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti