Hrana primerna za rast

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

24. apr 2007 19:14

pozdravljene! spet malo pišem. moram rečt, da glede na nasvete ki ste mi jih dale, da se mi zdi da se tega zadnjega pol leta kar dobro prehranjujem! ponavadi jem 4 do 5 obrokov na dan, moja slaba lastnost pa je da zjutraj ne jem!je pa res, da imamo v šoli takoj po prvi uri malico, prav zaradi tega ker jih veliko zjutraj ne je, tako da je kar v redu! malico tako vedno v šoli jem, in pojem vso, ker se takrat res lačna! nato, ko pridem iz šole jem kosilo, popldne velikokrat jogurt, zvečer pa imam rada kakav in kruh, ali pa sir,....tako da je kr v redu! to se je predusem izbooljšalo ta pol leta. moj edini problem je, da se še vedno kar pogosto sekiram če kaj preveč pojem! vendar sem si rekla da moram zardai moje rasti jesti, pa raje malo več pojem, pa grem potem malo na kolo.čeprav v praksi je to bolj tako. predusem,pa moram najti nek misel življenja, no enega sem že našla, to je ljubezen do peke, pa tud tukaj z vami zelo uživam!!!! :) :) hvala vsem za pomoč, vrjamem da mi bojo vaši nasveti zelo pomagali! mlada kuharica mlada kuharica

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

24. apr 2007 21:45

Imam sina najstnika in moram reči. da ni nikoli pojedel toliko, kot poje sedaj. Pa še zelo izbirčen je, ne je zelenjave, sadja zelo malo. Poje veliko mlečnih jedi, pa sladek je tudi . Pa naj ti povem, da je suh, ni presuh, ampak skladen. S špotrom se ukvarja rekreativno. To omenjam zato, da ne boš imela slabe vesti, da preveč poješ. V osnovni šoli je bil zelo majhen, najmanjši v razredu. Pri petnajstih je v enem letu zrasel za 8 cm in v naslednjem približno enako. Sedaj je večina vrstnikov dohitel in nekatere prerasel. Tudi dozorevat je začel kasneje. Imela sem prijateljico, ki je pri 14-ih veliko shujšala in je za leto dni izgubila menstruacijo. Pač to je bil šok za telo, tako kot verjetno za tvoje anoreksija. Kasneje se je menstruacija vrnila, prsi ima večje kot jaz, ima dva zdrava otroka, torej brez skrbi in uživaj svoje najstniško živlenje. LENČA

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. maj 2007 9:17

Mlada kuharica, čaka te zasebno sporočilo. Frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti