Žepnice

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

tema odprta - 22. mar 2007 8:15 | ogledi: 2.875 | odgovori: 5

Majhne, priročne in cenovno ugodne... Kakšen dober predlog katero naj kupim?

Majekzmajek

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

22. mar 2007 8:19

najboljše, da si kje na spletni strani prebereš vsebino določene knjige in se tako odločiš. (jaz ponavadi grem na spletno stran knjigarne Felix, pa malo pogledam http://www.felix.si/index.php?str=sredina&sk1=2 klavdija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2007 8:21

Glede na to, da je v tej zbirki vsaj 118 naslovov, boš zaposlena kar precej časa.

Prebrala sem jih veliko, ampak doma imam pa samo Kuhinje Balkana.  

Loni Makaroni

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

22. mar 2007 8:23

Žepne knjige izdajate dve založbi: Mladinska knjiga (Žepnice) in Učila Tržič (Žepna knjiga, njihova je knjigarna Felix). Zato so navadno na dveh različnih stojalih oz. imajo v trgovini samo eno sorto. teta torta

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

22. mar 2007 8:48

Majekzmajek, meni je bila fantastična knjiga Prva oseba množine - res dobra, potem mi je fantastična triologija Otrok brez imena, Izgubljeni fant, mož po imenu Dave - resnična, kruta, jokala boš, sam jo je vredno prebrat prelepa knjigica je od Sarah Durant - Rojstvo venere- to si bom tudi js kupila Jean M. Auel - Rod jamskega medveda - to je prvi del sage Otroci zemlje (pisateljica še ni zaključila) - js imama doma prve tri dele in so mi sploh najljubše knjige - jih vedno znova prebiram Gabriel G. Marquez - Ljubezen v času kolere Minette Walters ima dobre kriminalke pa med klasiki se tudi kej najde pa itak jih je ogromno dobrih - odvisno od okusa sicer sam da se kuha..

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

22. mar 2007 18:24

Naj vam povem, da trenutno spet poteka akcija Mladinske knjige, da je pri nakupu treh žepnic najcenejša zastonj. Zato se vam jih splača kupiti po tri. LENČA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti