Neckermann

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

16. mar 2007 19:59

moja sesstra tudi veliko naroča preko nacermanna in je bila ponavadi vedno zadovoljna, če pa ni bila pa je preprosto poslala nazaj. všeč ji je tudi ker lažje dobi oblačila ker ima pač malo drugačno postavo.

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

16. mar 2007 20:00

No bom povedala še eno izkušnjo. Pri nas doma naroča tako babica kot tudi naša familija prek katalogov. No in pri Neckermannu je to preprosto tako, da se nam pogosto dogaja, da tisto kar naročimo redko kdaj sploh dobimo (ali preteče ali pa nimajo na zalogi), če pa že dobimo pa na blago čakamu tidi po več kot en mesec. Vem da je mami naročala koplake že poleti dobila jih je pa pozimi. No babica je pa pri VIP in se je odločila, da bo iz tistega VIP naročila eno posodo. In seveda po nekaj mesecih dobi, da tega ni mogoče dobiti, ker nimajo več na zalogi (no poklical so jo). Ja haloo v naslednji izdaji kataloga je ta posoda spet na VIP seznamu. Zakaj jo potlej dajejo v katalog, če jih več nimajo! Jao!

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

16. mar 2007 20:23

Pa še moja izkušnja: naročila sem blazer, srajco in hlačni kostim. Cena v katalogu ni bila niti nizka niti visoka, izdelki na fotografijah zelo lepi. Dobila sem blazer in srajco, glede na kvaliteto izdelave pa je bila cena občutno previsoka, sešito katastrofalno, srajca je sicer iz 100% bombaža,ampak jo lahko samo gledaš na obešalniku, ker se tako obupno mečka. Po enem mesecu so mi odgovorili, da je kostim neizdobavljiv, kljub temu pa je na spletni strani v ponudbi še danes! Sem pa lani kupilka aparat zab kruh, ki je bil v akciji in sem z njim zelo zadovoljna, pa tudi dobila sem ga v roku enega tedna. Tanja

selce  

član od: 4.11.2004

sporočila: 74

17. mar 2007 21:36

jaz kupujem iz neckermann katalogov že vrsto let ,ravno tako pri quelle,moram pa poudarit da je kvaliteta pri quellu bila do sedaj vedno dosti boljša ob neckermannove.Te razlike sedaj ni več ,vse je eno in isto. Prvič pa se mi je zgodilo ,da sem pri Quelle naročila znižane natikače , plačala pa po normalni ceni,pa še to bi verjetno spregledala ,če ne bi poslali samo tega izdelka ostalo pa je bilo nedobavljivo.Izdelave pa po mojem tretje kvalitete,prav škoda, ker so drugače izredno udobni. Moje iskušnje so, da je čedalje več izdelkov iz kataloga razprodanih in čedalje slabše kvalitete. Puloverje, ki sem jih kupila že dolgo nazaj ,se še vedno lepo perejo in nosijo, tudi se ne muckajo, kar pa za novejše to ne velja. selce

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

17. mar 2007 22:52

Tudi sama sem imela probleme z besedo "nedobavljivo". Namreč, naročila sem platnene tenis copate. Objavljeni so bili v glavnem katalogu - takoj sem naročila, ko je prispel v nabiralnik. Poleg ene druge stvari, ki je prispela, so me obvestili, da so tenis copati nedobavljivi in jih več ni na zalogi.

A glej šmenta!

Čez 14 dni pride tisti majčken katalogič, ko je poln 40 - 70 % znižanj. Tam noter je polno teh tenis copat. In spet naročim v upanju, da bom pa vsaj po nižji ceni prišla skozi. In kaj mi rečejo po enem mesecu? Da jih niso dobili in da je katalog z znižanji prehitro natisnjen.

 

No, nekatere stvari sem dobila, vendar vedno po delih, da sem plačevala tisto poštnino - kar mi ni bilo všeč.

Zdaj pa kakšno stvar naročim preko kataloga Moda plus, katera ima cene za vse izdelke enake. V Neckermannu pa si napasem oči in potem poiščem to v najbljižjem trgovskem centru.

titta

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

19. mar 2007 13:36

" Sem tudi VIP kupec in mi ni treba več plačevati izdelkov ob prevzemu, enostavno naročim fuuuullll stvari in dobim ogromen paket, oblačila pomerim in potem obdržim kar mi ustreza, ostalo pa nazaj brez stroškov. Potem dobim položnico za izbrane zdelke. Sem zadovoljna tudi s kvaliteto in zmernimi cenami, vsaj zaradi moje postave, ko težko dobim cunjice." KATKA lopatka, mene pa zanima, kako to izvedeš; vem, da sem pred časom prejela obvestilo, da je možno naročati kot navajaš. Mislim, da sem tudi jaz VIP (slabo spremljam zadevo, čerpav kar pogosto naročam). me lahko usmeriš, kako zadevo izvesti in kje preveriti? Hvala že vnaprej, tabina

Mattej  

član od: 19.3.2007

sporočila: 1

19. mar 2007 18:37

Halo! "KATKA lopatka, mene pa zanima, kako to izvedeš; vem, da sem pred časom prejela obvestilo, da je možno naročati kot navajaš. Mislim, da sem tudi jaz VIP (slabo spremljam zadevo, čerpav kar pogosto naročam). me lahko usmeriš, kako zadevo izvesti in kje preveriti?" Če si njihova dobra stranka ti omogočijo da plačaš z zamikom v 15 dneh od prevzema. To samo omeniš ob telefonskem naročilu. Sam prakticiram naročilo preko interneta in tam vpišem v polje opombe PLAČILO V 15 DNEH. In to je to. Sam sem z neckermanom zadovoljen v primerjavi s konkurenco, kjer sem bil sprva navdušen potem pa ostal z dolgim nosom (nevračilo denarja). Mattej

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. mar 2007 21:29

Tako kot je napisal Mattej, ja. Samo jaz sem recimo VIP že nekaj let, pa sem šele lani dobila obvestilo, da lahko tako naročam in od takrat to označim na naročilu, isto v polje opombe prek interneta. Ampak, kot sem razumela, si to obvestilo dobila tudi ti, kajne? Jaz bi potelefonirala in vprašala, potem pa veselo naročila :) katka

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

5. apr 2007 11:19

Da ne odpriam nove teme: neckermann me še ni spametoval - obleke in zg. dela kopalk še kar ni, mi pa zato pošiljajo položnice za 2,5 €, ker sem izbrala kot način plačila na 3 obroke, od naročenega pa skoraj nič ni bilo dobavljeno. Sedaj pa vrednost dobavljenega drobijo, da je plačilo položnice na pošti višji znesek od vrednosti na njej... brez veze sploh razglabljat. Zanima me, ali imate kakšno izkušnjo s kataloško prodajo La Redoute (banner imajo tudi na Kul Slo). Naročila sem si njihov brezplačni reklamni katalog (tanek) in moram priznati, da me je ponudba dokaj presenetila. Lepi modeli, ugodne cene... Vaše izkušnje? tabina

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

5. apr 2007 11:36

Glede La Redoute imam jaz pozitivne izkušnje. Takoj ko je izšel prvi katalog sem naročila in tako dobila res oooooooobsežen katalog. Z naročenim sem bila zadovljna. Nato sem zopet dobila novi tudi zelooooooo obsežen katolog, nekaj naročila, ampak mi ni bilo všeč ( zelo kratko krilo ) in sem lepo zavila nazaj v vrečko ter vrnila in naročila nekaj drugega. Brez problema dobila novo naročila in sedaj poleg darila, ki ga dobiš ob naročilu, tudi redno dobivam ta debele kataloge. Lep pozdrav, Petra. priv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti